شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:39 منتشر شده در مورخ: 1396/10/29 شناسه خبر: 1282745
برف و باران ۱۸ استان کشور را فرا می‌گیرد
سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در ۱۸ استان کشور از جمله یزد و کرمان طی امروز و روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش رو خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امین‌حسین نقشینه کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: امروز با ورود سامانه بارشی فعال به کشور ابتدا برای مناطق غرب، شمال غرب، مناطق جنوبی غرب و زاگرس مرکزی بارش برف و باران آغاز می‌شود.

وی تصریح کرد: بارش‌ها در بعدازظهر امروز برای جنوب استان‌های آذربایجان غربی و شرقی،‌کردستان، کرمانشاه، ایلام، لرستان، شمال خوزستان و شمال چهارمحال و بختیاری از شدت بیشتری برخوار است.

وی با اشاره به کاهش ناپایداری‌ها در شمال غرب کشور از فردا، تصریح کرد: برف و باران در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، نواحی مرکزی، دامنه‌های جنوبی البرز و سواحل دریای خزر و مناطقی از شرق و جنوب کشور را فرا می‌گیرد.

وی تاکید کرد: فردا بیشترین بارش‌ها در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، نیمه شرقی خوزستان و مناطقی از استان‌های لرستان، همدان، مرکزی و ارتفاعات البرز در استان‌های قزوین، تهران، البرز خواهد بود.

کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: روز یکشنبه (یک بهمن 96) سامانه بارشی در نیمه شرقی کشور فعال است و برف و باران در استان‌های  یزد، کرمان، خراسان‌های رضوی، جنوبی و شمالی روی می‌دهد و روز دوشنبه سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

http://dana.ir/1282745
ارسال نظر
نظرات