شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1396/11/15 شناسه خبر: 1294868
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
توزیع 65 میلیارد تومان اعتبار افزایشی بودجه خراسان جنوبی بر اساس شاخصه های شهرستانی
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش 65 میلیارد تومانی بودجه تملک دارایی خراسان جنوبی گفت: این اعتبارات بر اساس شاخصه های توزیع اعتبارات شهرستانی، بین شهرستانهای استان توزیع خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خاورستان، در خصوص افزایش 65 میلیارد تومانی بودجه تملک دارایی خراسان جنوبی اظهارکرد: این اعتبارات بر اساس شاخصه های توزیع اعتبارات شهرستانی، بین شهرستانهای استان توزیع خواهد شد.

 

وی افزود: این اعتبارات برای پروژه هایی هزینه خواهد شد که ردیف ملی دارد، اما هنوز دقیق مشخص و تصمیم گیری نشده که اعتبارات برای کدام پروژه ها اختصاص یابد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اینکه آیا پروژه راه اهن خراسان جنوبی هم از این اعتبارات سهم خواهد داشت، گفت: برای راه آهن از اعتبارات استانی هزینه نمی کنیم.

 

عبادی تصریح کرد: در بحث جذب فاینانس برای پروزه راه آهن خراسان جنوبی اقدامات خوب و امیدوار کننده ای در حال انجام است، که همین کلنگ زنی قطعه اول هم یک قدم رو به جلویی است.

 

وی با اشاره به اینکه 85 درصد سهم فاینانس توسط سرمایه گذار و 15 درصد هم توسط دولت تامین می شود، بیان کرد: با توجه به محدودیت ها و عدم توانایی مالی دولت در پرداخت سهم 15 درصدی اش، یکی از اقدامات و مصوبات خوبی که اخیرا در مجلس مصوب شد، این بود که سهم دولت از طریق صندوق توسعه ملی تامین شود که همین 15 درصد هم مبلغ زیادی است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی لایحه بودجه در صحن مجلس اظهارکرد: یکی از طرح هایی که در لایحه بودجه دولت وجود نداشت و کمیسیون تلفیق آن را به لایحه اضافه و امروز مصوب شد، پرداخت مالیات بصورت پلکانی بود.

 

عبادی ادامه داد: بر این اساس مجلس مصوب کرد، افرادی که کمتر از 2 میلیون و 300 هزار تومان در ماه و 27 میلیون و 600 هزار تومان در سال حقوق می گیرند از مالیات معاف باشند.

 

وی افزود: همچنین افرادی که 3برابر مازاد بر این مبلغ حقوق می گیرند 10 درصد مالیات،  3-4 برابر مازاد 15 درصد، 4-6 برابر مازاد 25 درصد و 6 برابر مازاد 35 درصد مالیات پرداخت می کنند که این طرح به نفع افراد با درآمد پایین است و سبب نزدیک شدن حقوق های دریافتی به هم می شود.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین روز گذشته هم طرح خوبی در مجلس به تصویب رسید که بر اساس آن طلب سازمان ها و افراد به بانک ها و دولت با بدهی های مالیاتی و ... تهاتر می شود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1294868
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی