شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:46 منتشر شده در مورخ: 1396/11/18 شناسه خبر: 1297446
اینجا به برکت انقلاب آخرین خانه های روستایی نیز از نعمت گاز بهره مند شدند
در ششمین روز از دهه مبارک فجر جشن برخورداری کلیه روستاهای بالای ۲۰خانوار شهرستان کبودراهنگ با حضور استاندار همدان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از جهادپرس، صبح امروز  استاندار همدان به همراه جمعی از مسئولین شهرستان کبودراهنگ در جشن بهره مندی تمامی روستاهای شهرستان کبودراهنگ از نعمت گاز در روستای ایلانلو در جمع مردم حضور یافته و شعله گرمای خانه های این روستا را افتتاح کردند.

محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان در آئین افتتاحیه پروژه گازرسانی روستاهای شهرستان کبودراهنگ اظهارداشت:به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب امروز مفتخریم جشن بهره مندی تمامی روستاهای شهرستان کبودراهنگ از نعمت کار را برگزار نمائیم.

استاندار همدان در تشریح این پروژه ها افزود:با اتمام این پروژه ها هشت روستا با ۵۱۵خانوار با اعتباری بالغ بر ۳۷میلیارد و ۷۰۰میلیون ریال از نعمت گاز بهره مند شدند و افتخار داریم به عنوان خدمتگذار مردم در این جشن حضور یابیم.

وی در جمع اهالی روستای ایلانلو اضافه داشت:در مردمسالاری دینی ایران همه مسؤولین را مردم انتخاب می کنند و این از نعمت انقلاب اسلامی است.
استاندار همدان در خصوص

نقش حضور مردم روستای ایلانلو در انقلاب تاکید کرد:آیت الله موسوی اردبیلی قبل از انقلاب در این روستا حضور می یافتند و این نشان دهنده علاقه و فطرت دینی مردم این روستا و نقش آنها در انقلاب است.
وی با تاکید بر ایجاد اشتغال در روستاها گفت:در کنار این خدمات باید برای جوانان روستایی شغل ایجاد کرد تا در روستا بمانند مهاجرت به شهرها کم شود.
محمد ناصر نیکبخت با اشاره به تسهیلات اشتغال زابی در استان همدان عنوان کرد: ۱۵هزار میلیارد ریال برای اشتغالزایی اعتبار داریم که قسمت زیادی از آن تسهیلات برای اشتغالزایی روستایی است که از فرماندار می خواهم هماهنگ کنند و شما مراجعه کنید تا از تسهیلات استفاده شود، مشاغلی که می توانید ایجاد کنید.
وی در پایان ضمن تقدیر از کارکنان شرکت گاز خاطر نشان کرد:از مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز به دلیل تلاشی که برای گازرسانی به همه روستاهای استان داشتند تا امروز جشن گازرسانی به روستاهای استان را داشته باشیم، قدردانی میکنم.
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1297446
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی