شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 17:57 منتشر شده در مورخ: 1396/11/19 شناسه خبر: 1298813
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی در شورای اداری نهبندان؛
نهبندان دچار نابرابری است
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اشاره به حضور خویش در دهه فجر در نهبندان گفت:آرزوی امام(ره) کسر نابرابری ها بود اما نهبندان دچار نابرابری است و امیدواریم خداوند ما را به روح اصلی انقلاب و انقلاب محرومان برگرداند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  نهبندان خبر،ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان نهبندان گفت: به نمایندگی از دولت به خراسان جنوبی آمده ام و قصد من آشنائی با منطقه و شنیدن مشکلات است.

وی با تبریک دهه مبارک فجر افزود:یاد امام خمینی(ره) به تعبیر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نام و نشان ما از امام (ره) است و از خداوند می خواهم ما را به روزهای اوایل انقلاب و ارزشهای آن برگرداند.

ربیعی به بیان خاطرات خویش  در سال های اوایل انقلاب پرداخت و اظهار داشت: به یاد دارم که با دریافت حقوق و ریختن روی میز سایرین را در برداشت و رفع نیاز سهمیم می نمودیم.

وزیر کار، دولت دوازدهم در ادامه با اشاره به شعارهای اوایل انقلاب اظهار داشت: آنهائی که نسبت به نظام و انقلاب کینه دارند می گویند: انقلابی نبوده است و مخاطب ما آن دسته از افرادی  است که انقلاب را برای یک دهه می دانند،بدانند که انقلاب را با بهشتی ها،مطهری ها و در کتاب های شریعتی شناختیم.

وی با تواضع و فروتنی گفت:  به یاد رجائی می گویم کارگر و کارگر زاده هستم.

ربیعی با اشاره به حضور خویش در دهه فجر در نهبندان گفت:آرزوی امام(ره) کسر نابرابری ها بود اما نهبندان دچار نابرابری است و امیدواریم خداوند ما را به روح اصلی انقلاب و انقلاب محرومان برگرداند.

وزیر کار دولت دوازدهم با بیان اینکه خوشحالیم  با رهنمودهای مقام معظم رهبری استقلال ما حفظ شده است به برکات انقلاب اسلامی اشاره و گفت،  استکبار جهانی امروزه دچار شکاف  شده  و این نیز نشان از برکات انقلاب می باشد.

ربیعی گفت:امیدواریم بتوانیم برای رفع محرومیت تلاش نمائیم  و با کار و تلاش در بخش اقتصاد در بازار جهانی رشد و توسعه نمائیم و اجازه ندهیم مسیر رشد به عقب برگردد و کوچکتر شود و در پی رشد مداوم  و بزرگی اقتصاد باشیم .

وی در ادامه افزود: ما خواهان اقتصاد بزرگ شده ای هستیم که همه از مواهب آن بهره مند شوند.

ربیعی  با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویزه شهدای نهبندان با عرض تبریک به مردم گفت: نهبندان نماینده ای دلسوز و پیگیر و فرمانداری دانا و توانمند دارد.

وی با بیان اینکه یک گروه تجمیعی برای بررسی به نهبندان اعزام می کند خواستار سند اشتغال استان جهت ارائه در شورای توسعه اشتغال کشور شد.

وزیر کار دولت دوازدهم با اشاره به اینکه هر بو م و منطقه ای فضای بهبود اقتصاد خود را می طلبد افزود:  هر منطقه یک زنجیره ای دارد و بایستی اشتغال ایجاد شود.

وی در ادامه خواستار مساعدت نماینده نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی شد و اظهار داشت: نیاز به آموزش سیار در این منطقه وجود دارد و با اعطای گواهینامه حرفه ای بایستی توانمند سازی را ایجاد نمائیم.

ربیعی گفت: صنعت پتروشیمی ،پالایشگاه و فولاد هیچ شهری را خوشبخت نکرده است و دست یابی به رشد و گره خوردن به زندگی مردم نیازمند  واسطه است.

وی با اشاره به خشکسالی و بحران آب تصریح کرد: بایستی واقعیت را بپذیریم و از شرایط فعلی بهره برداری نمائیم.

وزیر کار دولت دوازدهم خطاب به مسئولین دولتی گفت: هر روز بهتر از دیروز کار کنید  و در دولت تدبیر و امید مهربان صفت باشیم و مهر انقلابی را در خود پرورش دهیم.

وی در ادامه خبر از ابلاغ  پرداخت 800 میلیون تومان کسری اعتبار کارخانه خوراک دام،دوشیفت شدن درمانگاه تامین اجتماعی نهبندان، نصب دستگاه تصویر برداری و حذف دفترچه و نسخه نویسی کلینیک درمانی تامین اجتماعی نهبندان را داد و افزود: امیدواریم بتوانیم برای مردم کار کنیم و مشکلی را حل نمائیم و در کم کردن رنج ها سهیم باشیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1298813
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی