شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:29 منتشر شده در مورخ: 1396/11/21 شناسه خبر: 1298836
رئیس پلیس راهور استان قزوین عنوان کرد
محدودیت‌های ترافیکی راهپیمایی ۲۲بهمن/ تردد خودروها از ۸ صبح فردا ممنوع است
رئیس پلیس راهور استان قزوین گفت: تردد خودروها تا ساعت 8 صبح فردا در مسیرها امکان پذیر است و از این ساعت به بعد تا اتمام راهپیمایی امکان تردد وجود ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ مهدی محمدی رئیس پلیس راهور استان قزوین در گفت‌وگو با  شاخص، در خصوص محدودیت‌های ترافیکی شهر قزوین در راهپیمایی ۲۲بهمن اظهار کرد: صبح فردا راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در استان قزوین همزمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در شهر قزوین ۳ مسیر اصلی برای راهپیمایی وجود افزود: مسیر شماره یک از میدان میرعماد-خیابان نادری-میدان آزادی-خیابان شهدا، مسیر شماره۲ چهارراه طالقانی-خیابان طالقانی-میدان آزادی-خیابان شهدا و مسیر شماره۳ مسجدالنبی (ص)-خیابان امام (ره)-میدان آزادی به سمت خیابان شهدا است.

محمدی ابراز کرد: از ساعت ۱۲ امشب نیروهای راهور ناجا نسبت به پاکسازی توقف خودروها اقدام خواهند کرد و از ساکنین و کسبه مسیرهای راهپیمایی خواستار همکاری بیشتر با پلیس هستیم.

رئیس پلیس راهور ناجا خاطرنشان کرد: تردد خودروها تا ساعت ۸ صبح فردا در مسیرها امکان پذیر است و از این ساعت به بعد تا اتمام راهپیمایی امکان تردد وجود ندارد.

وی یادآور شد: هیچگونه وسیله مقلیه موتور، خودرو و دوچرخه حق تردد از مسیرهای اعلام شده در ساعات محدودیت ترافیک را ندارد.

محمدی افزود: در شهرستان‌های آبیک، البرز، بوئین زهرا و آوج هم راهپیمایی ۲۲ بهمن را خواهیم داشت که از مردم می‌خواهیم با نیروهای راهور ناجا برای برگزاری یک راهپیمایی باشکوه نهایت همکاری داشته باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1298836
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی