شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 08:50 منتشر شده در مورخ: 1396/11/21 شناسه خبر: 1299643
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه درمیان:
دعوت فرمانده سپاه درمیان از مردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن
وحدت درمیان - فرمانده سپاه شهرستان درمیان پیامی را در راستای دعوت مردم به منظور حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ؛ سروان محمد فاطمی نسب فرمانده سپاه شهرستان درمیان شب گذشته در گفتگو با وحدت درمیان ؛ از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد : 

وی افزود : انقلاب شکوهمند اسلامی ‌با رهبری بی‌نظیر امام خمینی(ره) در حالی ‌وارد چهلمین سال عمر خود می‌شود که طی این چهار دهه کشور به موفقیت‌های بزرگی در تمامی عرصه‌ها دست‌یافته است؛ کشوری که در سایه انقلاب و باپشتکار مردمی و رهبری مدبرانه امام خامنه‌ای تا به امروز در مقابل زورگویان و سلطه‌طلبان مزدور جهانی بااقتدار ایستادگی کرده و خواهند کرد.

فرمانده سپاه شهرستان درمیان گفت : ملت شهیدپرور و ولایتمدار درمیان با حضور پرشور در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن اتحاد و انسجام خود را به رخ جهانیان کشیده و اعلام می‌دارند، بعد از گذشت ۳۹ سال پربرکت از ۲۲بهمن ۵۷ تا امروز بر عهدی که با بت‌شکن تاریخ حضرت امام خمینی(ره) بسته‌اند هستند.

فاطمی نسب افزود: امسال نیز مردم با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن، وفاداری خود را به کشور و آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و شهداء و منویات رهبر معظم انقلاب اعلام خواهند کرد.

وی از آحاد مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان درمیان دعوت کرد با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان معاند زده و عزت و اقتدار و همبستگی خود را به جهانیان نشان دهند و حماسه دیگری را به وجود آورند.

وی در پایان عنوان داشت : به امید آنکه قلب مقدس حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف از این حضور حماسی خشنود شود.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1299643
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی