شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:35 منتشر شده در مورخ: 1396/11/21 شناسه خبر: 1299709
امام جمعه نهبندان؛
راهپیمائی 22 بهمن،خط بطلانی بر توطئه های آمریکا است
امام جمعه نهبندان گفت:راهپیمائی 22 بهمن می تواند خط بطلانی بر توطئه های آمریکا و استکبار جهانی در کشور ایران باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام خزاعی امام جمعه نهبندان  صبح امروز در گفتگو با نهبندان خبر،با تبریک پیشاپیش یوم الله 22 بهمن گفت: 22 بهمن سرآغاز حکومت الله می باشد.

وی افزود: 22 بهمن امسال همچنان که مقام معظم رهبری فرمودند تماشائی است چرا که در ماه گذشته دشمنان می خواستند اغتشاشاتی بر پا کنند که با حضور،آگاهی،بصیرت مردم تیر دشمنان به سنگ خورد و این راهپیمائی 22 بهمن می تواند خط بطلانی بر توطئه های آمریکا و استکبار جهانی در کشور ایران باشد.

حجت الاسلام خزاعی به حمایت ترامپ و جان بولتن از اغتشاشات اشاره و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی ایران رسما اعلام کردند که عمر انقلاب اسلامی ایران نباید به 40 سال برسد  اما  دشمنان بدانند که ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمائی 22 بهمن ،امسال یک راهپیمائی تماشائی را به تصویر خواهند کشید و به استقبال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خواهند رفت.

 وی تصریح کرد: ملت ایران با حضور خود در مراسمات و به ویژه راهپیمائی 22 بهمن که از اهمیت خاصی برخوردار است اقتدار،امنیت،وحدت و همبستگی خود را باری دیگر به نمایش خواهند گذاشت و مردم نهبندان نیز مانند گذشته وفاداری خود به نظام،ولایت و انقلاب را اثبات خواهند کرد و حماسه ای دیگر خواهند آفرید.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1299709
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی