شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:05 منتشر شده در مورخ: 1396/11/22 شناسه خبر: 1300946
در راهپیمایی عظیم مردم استان قزوین مطرح شد؛
تبعیت از ولایت و رهبری رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است/ مسئولان جلوی فساد و بی‌کاری را بگیرند
در راهپیمایی عظیم مردم استان قزوین مطرح شد که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مردم از نظام راضی‌اند و هرگز حاضر به نابودی نظام نیستند و لکن مردم از فساد و بی‌عدالتی ناراحتند بنابراین مسئولان باید جلوی فساد و بی‌کاری را بگیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین یوم‌الله ۲۲ بهمن یکی از روزهای سرنوشت ساز در تاریخ ایران و انقلاب اسلامی است که رشادت‌های تمام مردان و زنان این مرز و بوم برای رهایی از چنگال ظلم و استبداد را یادآوری می‌کند.

۲۲بهمن ماه با قلب و وجود ملت ولایتمدار، شهیدپرور و آزادی‌خواه ایران اسلامی عجین شده چراکه در این روز همه مردم به تبعیت از رهبری امام راحل برای آزادی و استقلال یک صدا شدند و در برابر ظلم و استبداد ایستادند.

ملت ایران امروز  بار دیگر برای تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا، امام راحل و مقام معظم رهبری در راهپیمایی ۲۲بهمن حضوری پرشکوه داشتند ؛ در این راستا خبرنگاراران در حاشیه این مراسم  به گفت‌گو با جمعی از مسئولان استان قزوین پرداخته است. 

آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه در استان   در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن شهر قزوین در خصوص ضرورت بزرگداشت انقلاب اسلامی اظهار کرد: خدای متعال می‌فرمایند؛" اگر شکر نعمتی را بجای آورید آن نعمت را افزون خواهم کرد" و اگر بخواهیم ریشه‌های انقلاب اسلامی محکم‎تر از گذشته شود و در همه‎ی جهان نفوذ کند و نیز اگر بخواهیم ارزش‎های انقلاب اسلامی به دیگر ملت‌ها راه پیدا کند باید این انقلاب را بزرگ بشماریم.

 
وی ادامه داد: هم اکنون وظیفه ما این است که شعائر الهی که نزد خداوند متعال بزرگ هستند و انقلاب اسلامی یکی از آنان است، را بزرگ نگه داشته و از آن پاسداری کنیم.
 
 
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به پیام انقلاب اسلامی در آستانه 40سالگی خود به جهانیان؛ بیان کرد: جهانیان باید ببینند که تمام حیله و نیرنگ دشمنان و مستکبران علیه این نظام در طول 4دهه به اذن خداوند متعال خنثی شده است.
عابدینی افزود: انقلاب اسلامی توانسته است وارد سن بلوغ عقلانی و معنوی خود یعنی چهل سالگی شود و این نشان دهنده این امر است که خداوند حامی انقلابی است که پشتیبان تمام مستضعفان عالم است.
 
وی با اشاره به راهکارهای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی عنوان کرد: وظیفه ما این است که انقلاب را به درستی بشناسیم و نسل‌های جدید را با این نعمت بزرگ الهی آشنا کنیم و در جهت درست به حرکت درآوریم.
 
امام جمعه قزوین تصریح کرد: ما نباید تحت تاثیر حرف‎های اجنبی‎ها و تبلیغات‎های مسموم آنها قرار بگیریم و باید بصیرت، بینایی، آگاهی و وحدت داشته باشیم و برای حفظ انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را داشته باشیم. 
 
رییس کمسیون اصل نود در آبیک : 
 
حضور همیشه درصحنه مردم رمز تداوم انقلاب اسلامی است
 
 داود محمدی رییس کمسیون اصل نود مجلس و نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک پیش از ظهر امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه شهرستان آبیک ضمن قدردانی از حضور پرشور و انقلابی مردم آبیک اظهار کرد: وقتی مسیرنورانی انقلاب را از سال ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۷ و بعد از آن تا کنون مرور می‌کنیم، انقلاب اسلامی ایران خطرات، حوادث و گردنه‌های مختلفی را پشت سر گذاشته است.
 
وی افزود: امروز نهال کوچک و نوپای سال ۱۳۴۲ به درختی تنومند تبدیل شده است که در تند باد حوادث هیچگونه آسیبی به آن نمی‌رسد، مبدل شده است.
 
رییس کمسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: این قدرت و استقلال کشور را مدیون حضور پرشور مردم در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی هستیم.
 
محمدی بیان کرد: همزمان با پیروزی انقلاب جنگ نابرابری را بر ملت ایران تحمیل کردند، فقط کشور عراق با ایران نجنگید بلکه ۴۰ کشوردنیا در مقابل انقلاب اسلامی ایران صف آرایی کردند.
 
وی افزود: توطئه‌های دشمن بعد ازپیروزی انقلاب اسلامی شروع شد از غائله کردستان گرفته تا ترور بزرگان و دانشمندان کشور و همچنان نیز ادامه دارد.
 
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک ادامه داد: اگر بینش، بصیرت، همدلی و وحدت این ملت نبود قطعا منتهی به شکست نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شد.
 
وی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) اذعان کرد: امام راحل فرمودند:” نمونه این مردم را در صدر اسلام نداشته‌ایم” ملت ایران با وجود تمام کاستی‌ها، کمبودها، مشکلات و نارسایی‌های که وجود دارد اما زمانی که بحث نظام جمهوری اسلامی ایران مطرح می‌شود مردم شکوهمند و مانند سیل خروشان در عرصه حضور دارند.
 
این مسئول ابراز کرد: ملت ایران با بیشن و بصیرت و حضور شکوهمندانه خود در تمامی عرصه‌ها توطئه‌های دشمنان را خنثی کردند.
 
وی افزود: رمز پیروزی و تداوم نظام جمهوری اسلامی ایران ۳ رکن ایمان و اعتقاد به مبانی دین مبین اسلام محمدی، رهبری‌‌های داهیانه امام خمینی‌(ره) و مقام معظم رهبری و حضور پرشور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب است.
 
 
وی در پایان با اشاره به اهمیت روحیه نشاط و امیدواری در جوانان ابراز کرد: با نشان دادن چشم انداز انقلاب اسلامی به نسل‎های جدید باید روحیه نشاط و امیدواری را در آنها تقویت کنیم و تقویت و شکوفایی تمامی این موارد می‌تواند باعث ثبات و پایداری انقلاب اسلامی شود.
 
مدیر کل حفظ آثار استان قزوین:
تبعیت از ولایت و رهبری رمز ماندگاری انقلاب اسلامی است
مهدی طاهرخانی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن امروز مردم قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی صبح قزوین با اشاره به دلیل ماندگاری انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد:  رمز ماندگاری انقلاب اسلامی پس از گذشت 39 سال، هدایت و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری، پشتیبانی، استقامت و ایستادگی مردم و همچنین وحدت و انسجام ملت ایران بوده که با تبعیت از ولایت و رهبری همیشه در صحنه بودند.
 
وی افزود: مردم ایران در همه عرصه‌های اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و نظامی حضور داشتند و همه این عوامل در کنار هم موجب شد تا انقلاب اسلامی همواره نوپا و پویا باقی بماند.
 
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن بیان کرد: با توجه به پیامی که مقام معظم رهبری صادر کردند و اشاره داشتند که راهپیمایی 22 بهمن امسال چشمگیرتر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد؛ مردم موقعیت شناس، بصیر و آگاه ایران نیز در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور پرشوری داشتند.
 
وی ادامه داد: در سال جاری فتنه‌گران درصدد فتنه افکنی، آشوب و اغتشاش در کشور بودند؛ لذا حضور مردم، امسال چشمگیرتر از سال‌های گذشته بود.
 
طاهرخانی در پایان گفت: مسئولان نظام نیز باید در پشتیبانی از مردم همیشه در صحنه ایران، تلاش کنند تا خدمتگزار خوبی برای ملتی باشند که شایسته و لایق خدمت هستند.
 
دادستان قزوین در حاشیه راهپیمایی:
حضور پرشور مردم نشان داد با همه مشکلات پشتیبان انقلاب هستند
حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن امروز شهر قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار  صبح قزوین اظهار کرد: امام خمینی فرمودند: "انقلاب اسلامی آرزوی انبیای الهی بود که محقق شد."
 
وی افزود: در این روز طاغوت از کشور رانده و هم احکام نورانی اسلام اجرا شد که همان آرزوی انبیای الهی بود؛ بنابراین ما باید این روز را گرامی داشته و تحت زعامت مقام معظم رهبری با قدرت هرچه تمام‌تر برای حفظ آن بکوشیم.
 
دادستان قزوین اذعان کرد: مردم استان قزوین همزمان با مردم سراسر کشور امروز با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن ماه پاسخ دندان شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی دادند و گفتند علی رغم تمام فشارها، تحریم‌ها و تهاجمات فرهنگی شکست نخواهیم خورد و در صحنه می‌مانیم.
 
 
وی ادامه داد: راهپیمایی ۲۲ بهمن یک فرصت و به نوعی رفراندوم برای نظام و اندیشه‌های امام و منویات مقام معظم رهبری است و به لطف خدا مردم با تمام وجود در این راهپیمایی حضور پیدا کردند که بسیار خوشحال کننده است.
 
این مسئول بیان کرد: امسال با تاکیدات رهبر معظم انقلاب مردم عزیز ما حضور هوشمندانه‌تری نسبت به سال‌های گذشته داشتند و همین حضور پشتوانه محکمی برای سیاست داخلی و خارجی ما است.
 
وی گفت: قطعا این حضور پاسخ مناسبی را در سطح بین المللی خواهد داشت و به تهدیدات دشمنان پاسخ محکمی می‌دهد.
 
فرمانده پادگان شهدای جوادنیا استان قزوین: 
 
مسئولین باید برای کار و تلاش مضاعفی انجام دهند/ مسئولین باید قدردان مردم ایران باشند
وفاپور فرمانده پادگان شهدای جوادنیا استان قزوین در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار کرد: رهبری حکیمانه  امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، مردمی و اسلامی بودن انقلاب اسلامی سه رکن اساسی بنیان گذاری ، ماندگاری و تدام انقلاب است.
وی مطرح کرد: مردم ایران به انقلاب خود عشق می‌ورزند و خودشان با شجاعت، رشادت و خون خود این انقلاب را به وجود آورده اند و در هر شرایطی از آن حفاظت و حمایت می‌کنند.
 
این مسئول عنوان کرد: مقام معظم رهبری انقلاب را به بهترین نحو هدایت و راهبری می‌کنند و دین اسلام هم به عنوان یک دین آزادی‌خواه و متکی بر آرای مردم که سه عامل دین و اعتقادات و ارزش ها  مثلثی است که به برکت‌ آنها انقلاب در حال تداوم است و ان شاالله با ظهور امام زمان ادامه خواهد داشت.
 
وفاپور با اشاره به حضور پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی بیان کرد: امسال حضور مردم در طول چند سالی که برگزار می‌شود بسیار عالی، دیدنی و بی نظیر بود  و امسال مراسم راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب متفاوت تر از سالهای گذشته بود.
 
فرمانده پادگان شهدای جوادنیا استان قزوین اذعان کرد: با توجه به حضور گسترده مردم،وظیفه مسئولین در قبال پشتیبانی همیشگی مردم سنگین تر خواهد شد، مردمی که با تمام مشکلات، فراز و نشیب و کم و کاستی‌ها به هیچ شرایطیی حاضر نیستند که از انقلاب خود دست بکشید.
 
وی ابراز کرد: مسئولین باید قدردان این مردم باشند و به فکر مشکلات، معیشت و نسل‌های فعلی و آینده انقلاب باشند
 
وفاپور در پایان گفت: مسئولین باید کار و تلاش مضاعفی برای مردم انجام دهند و اگر نمی‌توانند جای خود را به کسانی بدهند که بتوانند قدردان حمایت و پشتیبانی مردم باشند.
 
نماینده سابق مردم قزوین در مجلس در اقبالیه : 

سید مرتضی حسینی نماینده سابق مردم قزوین در مجلس در سخنان بعد از راهپیمایی ۲۲ بهمن شهر اقبالیه اظهار کرد: حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث خوشنودی امام زمان(عج) و شادی مستضعفان جهان است و تمامی کسانی که دلبسته انقلاب اسلامی هستند از این حضور تماشایی مردم خوشحال‌اند.

وی مبارزه با استکبار را از دلایل ماندگاری انقلاب شکوهمند اسلامی برشمرد و اذعان داشت: امام خمینی(ره) با قیام خود دست آمریکا و ایادی آن را از ملت ایران و خاورمیانه برچید. انقلاب اسلامی برای خدا بود و تمامی مردم حاضر در صحنه برای خداوند آمدند و تمامی مسوولین و مردم پای این انقلاب خواهند ایستاد.

حسینی یادآور شد: آمریکا و انگلیس پیش از انقلاب هدایت خاورمیانه را بر عهده داشتند و باید از انقلاب اسلامی ناراضی باشند چراکه در گذشته تصمیم گیرندگان این مملکت بیگانگان بودند و پس از انقلاب تصمیم گیرندگان این نظام مردم هستند.

این مسوول تصریح کرد‌: امام راحل دست آمریکا را از مملکت قطع کرد و مقام معظم رهبری دست آمریکا را از خاورمیانه قطع می‌کند چراکه آمریکاییان در تلاش بدست گرفتن حاکمیت در خاورمیانه بودند و ما آمریکاییان را شکست دادیم.

وی خاطرنشان کرد: ۴۰ درصد تحریم‌های آمریکا اثرگذار بود و ۶۰ درصد دیگر بعلت واردات و صادرات نادرست، اختلاص‌ها و حقوق‌های نجومی مربوط به مسوولین نظام بوده است.

مرتضی حسینی عنوان کرد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری مردم از نظام راضی‌اند و هرگز حاضر به نابودی نظام نیستند و لکن مردم از فساد و بی‌عدالتی ناراحتند.

نماینده سابق مردم قزوین در مجلس ضمن اشاره به حضور تماشایی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: دشمنان در صدد هستند به واسطه بی‌عدالتی، فساد، بیکاری، تورم و گرانی مردم را از نظام و انقلاب ناامید کنند و مسوولین نظام در تمامی رده‌ها و مردم باید هوشیار باشند.

این مسوول اظهار داشت: مسوولین باید مقابل فساد و بی‌کاری را بگیرند، به توان داخلی تکیه کنند، امید به بیگانه نداشته باشند و از واردات بی‌مورد جلوگیری کنند. سال گذشته ۱۶ هزار میلیارد لوازم آرایشی بی‌کیفیت و مضر وارد خاک این مملکت شد این درحالی است که فقط ۸ هزار الی ۱۰ هزار میلیارد بودجه صرف عمران و آبادانی مملکت شده است.

وی ضمن بیان اینکه دشمن با دین ما مخالف است ادامه داد: دشمنان در دی ماه ۹۶ فرصت را غنیمت شمرده و وارد صحنه شدند البته ملت ایران بلافاصله توطئه دشمن را خنثی کرد چراکه ملت میداند این امنیت را مدیون انقلاب اسلامی است و ایران امن ترین کشور در میان کشورهای همسایه است.

حسینی مردم را از دیگر عوامل ماندگاری انقلاب دانست و افزود: حضور مردم در صحنه حافظ انقلاب و خنثی کننده توطئه دشمنان است. مردم همواره قدردان خدمت‌گذاران خود بوده‌اند و همواره حافظ اهمیت نظام هستند.

معاون بهداشت و درمان سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین: 

معاون بهداشت و درمان سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه اظهار کرد:علت اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی مردمی بودن آن است.
 
وی عنوان کرد: انقلاب اسلامی توسط خود مردم اداره می‌شود، مردم رئیس جمهور، نماینده‌های مجلس و خبرگان را انتخاب ‌می‌کنند و در هر جایی که مشکلی برای کشور و انقلاب پیش می‌آید همین مردم هستند که بدون چشم داشتی حضور پیدا می‌کنند.
 
این مسئول مطرح کرد: مردم ایران در هرجایی که احساس کنند انقلاب به آنها نیاز دارد داوطلبانه و سریعا حضور پیدا‌ می‌کنند زیرا این انقلاب را برای خود می‌دانند و همه جوره از آن حمایت می‌کنند.
 
معاون بهداشت و درمان سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین اذعان کرد: خداروشکر حضور مردم در راهپیمایی امسال بسیار عالی بود، خیلی از ضد انقلابی‌ها و عوامل خارجی تبلیغات‌های و تدابیر منفی از گله مندی مردم می‌کردند ولی با مشاهده این جمعیت تمام نقشه‌‌هایی دروغین غربی ‌ها برملا می‌شود.
 
مرادی تصریح کرد: باتوجه به اغتشاشات و فتنه اخیر در جامعه خود مردم احساس مسئولیت کردند و مشاهده می‌کنید که از پیر و جوان همه حضور پیدا کردند و به نوعی حمایت و علاقه خود را به انقلاب نشان داده اند.
 
وی بیان کرد: مسئولین باید واقعیت مشکلات معیشتی و بیکاری مردم را ببینند و به حل آن بپردازند، مردم ایران در هر جایی که انقلاب نیاز داشته است حضور پیدا کرده اند که همین حضور پرشور مردم متقابلا وظیفه مسئولین را سنگین تر می‌کند.
 
این مسئول در پایان گفت: مسئولین باید به هر طریقی که می‌توانند قدردان ملت ایران باشند و بتوانند بخشی از مشکلات آنها را حل کنند، وقتی که مردم ببینند مسئولین به فکر حل مشکلاتشان هستند قطعا به آنها خوشبین می‌شوند و بیشتر پشت همدیگر می‌ایستند و نظام و انقلاب هر روز قوی تر خواهد شد.
انتهای پیام /
http://dana.ir/1300946
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی