شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:03 منتشر شده در مورخ: 1396/11/22 شناسه خبر: 1300970
سردار دهقان:
مشاور فرمانده کل قوا در امور صنایع دفاعی گفت: مردم هرجایی که احساس کنند علیه نظام توطئه‌ای وجود دارد و دشمن به آسیب‌های درونی جامعه طمع کرده، با همه وجود خود حضور پیدا کرده و با خنثی کردن این توطئه‌ها دشمن را ناامید می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار حسین دهقان در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از روزی که انقلاب اسلامی پیروز شد تا به امروز هیچ‌گاه دشمنان ما دست از توطئه و اقدام بر علیه اصول و اساس نظام ما برنداشته‌اند و از هر دسیسه‌ای در این زمینه استفاده کرده‌اند.

وی افزود: دشمنان نه با جنگ، نه با تحریم و نه با توطئه‌های مختلف نتوانسته‌اند به انقلاب اسلامی آسیبی برسانند چراکه انقلاب اسلامی ریشه در مردم داشته و متعلق به مردم است؛ بنابراین مردم هرجایی که احساس کنند بر علیه نظام توطئه یا اقدامی وجود دارد و دشمن به آسیب‌های درونی جامعه طمع کرده، با همه وجود خود حضور پیدا کرده و با خنثی کردن این توطئه‌ها دشمن را ناامید می‌کنند.

مشاور فرمانده کل قوا در امور صنایع دفاعی گفت: مردم 40 سال است در دهه فجر اثبات کرده‌اند که هیچ‌گاه از مبانی و اصول انقلاب، ولایت فقیه فاصله نگرفته‌اند و پشتیبان نظام خود هستند؛ حضور امسال مردم در راهپیمایی 22 بهمن به گفته مقام معظم رهبری باشکوه‌تر است و تأثیرات منطقه‌ای و جهانی بیشتری نیز خواهد داشت.

انتهای پیام/ط

http://dana.ir/1300970
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی