شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1396/11/23 شناسه خبر: 1301258
بامداد امروز اتفاق افتاد؛
واژگونی اتوبوس در محور طبس- فردوس با 9 کشته و 36 زخمی
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: ساعت 2:30 دقیقه بامداد امروز اتوبوسی با 45 مسافر در محور طبس- فردوس واژگون شد که 9 نفر کشته و 36 نفر زخمی شده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی دلخروشان مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در گفتگو با خاورستان، از واژگونی اتوبوس در محور طبس- فردوس خبر داد.

 

وی افزود: شب گذشته ساعت 2:30 بامداد به پایگاه اورژانس طبس واژگونی یک دستگاه اتوبوس که در کیلومتر 86 محور طبس- فردوس در حال حرکت بوده اعلام شده است.

 

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند بیان کرد: بلافاصله 14 دستگاه آمبولانس از شهرستاهای سرایان، طبس، فردوس، بشرویه و خوسف به محل حادثه اعزام شده و همچنین یک دستگاه اتوبوس آمبولانس از پایگاه اورژانس فردوس برای اعزام مصدومین به بیمارستان در محل حادثه حاضر شده است.

 

دلخروشان عنوان کرد: این حادثه 36 مصدوم و 9 کشته داشته است.

 

وی خاطر نشان کرد: تعدادی از مصدومین توسط آمبولانس ها به بیمارستان طبس و تعدادی دیگر به بیمارستان فردوس برای درمان منتقل شده اند.

 

مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: در حال حاضر بالگرد اورژانس هوایی بیرجند برای انتقال مصدومین از فردوس به بیرجند به فردوس اعزام شده است.

 

دلخروشان عنوان کرد: همچنین بالگرد اورژانس هوایی طبس در حال آماده باش است که در صورت نیاز مصدومین را از طبس به بیرجند منتقل کند.

 

این اتوبوس با راننده 45 مسافر داشته است که 42 نفر خانم و 3 نفر آقا بوده اند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1301258
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی