شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1396/11/23 شناسه خبر: 1311573
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین:
«دختر خیابان انقلاب» شیطنتی از سوی دشمنان است/ ملت ایران هیچگاه از اعتقادات خود کوتاه نمی‌آیند
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین با بیان اینکه مردم ایران هیچگاه از اعتقادات خود دست برنخواهند داشت گفت: امروز دشمنان برای رسیدن به اهداف خود از هر فرصت و هیجانات جوانان سوء استفاده می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مریم بیدخام مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین در گفت‌وگو با  شاخص، در خصوص جریانی تحت عنوان “دختر خیابان انقلاب” اظهار کرد: همه دنیا باید بدانند که کشور و نظام ما اسلامی است و اهداف و آرمان‌هایی هم که ملت ایران و امام راحل برای آن انقلاب کردند بر پایه دین اسلام است.

وی با بیان اینکه اکثریت مردم ایران خواهان اسلام و حجاب هستند افزود: شیطنت‌هایی که امروز دست مایه دشمن شده است خواسته جامعه ایران اسلامی نیست.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین گفت: امروز دشمنان برای رسیدن به اهداف خود از هر فرصت و هیجانات جوانان سوء استفاده می‌کنند.

این مسئول با اشاره به نقش بانوان ایران در همه عرصه‌های اجتماعی و سیاسی کشور تصریح کرد: در شرایطی که دشمنان از طریق جنگ نرم درصدد ضربه ملت ایران و نظان هستند همه باید هوشیار باشیم.

وی یادآور شد: مردم ایران هیچگاه از اعتقادات خود دست برنخواهند داشت و از آرمان‌هایی که به خاطر آن هزاران شهید تقدیم نظام و انقلاب شده است، صیانت و پاسداری می‌کنند.

مشکلات کارگری و اشتغال یک واقعیت عینی در استان است

بیدخام در خصوص مطالبات مردم در زمنیه اقتصاد و معیشت اظهار کرد: امروز دغدغه اصلی مردم اشتغال است که مسئولین باید پیگیر مطالبات و مشکلات جامعه باشند.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین بیان کرد: مشکلات کارگری و اشتغال یک واقعیت عینی در کشور و به ویژه استان قزوین است.

این مسئول افزود: قزوین یک استان دانشجویی است که بیش از ۱۲۰ هزار دانشجو دارد و این نیروی عظیم انسانی پس از فارغ التحصیلی وارد بازار کار می‌شوند.

وی اضافه کرد: دانشجویان جوانان پرانرژی، تحصیل کرده‌ و جویای کار هستند و ما وظیفه داریم که زمینه اشتغال را برای آن‌ها فراهم کنیم.

بیدخام در ادامه گفت: باید از تمامی ظرفیت‌های هنری، گردشگری، کشاورزی و صنعتی استان قزوین برای ایجاد فرصت‌های شغلی هم در حوزه بانوان و هم در حوزه آقایان استفاده کنیم.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری قزوین افزود: صرفا نباید افراد را به کار دولتی تشویق کنیم چراکه بدنه دولت هر چه چابک‌تر باشد، موفقیت بیشتری خواهد داشت.

این مسئول در پایان ابراز کرد: باید همه ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان را برای کارآفرینی و ایجاد اشتغال در استان به کار گیریم.

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1311573
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی