شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 08:22 منتشر شده در مورخ: 1396/11/24 شناسه خبر: 1311808
دولتی که حتی سال اولش به پایان نرسیده، چرا چنین راهبردی را باید در پیش بگیرد و اصل را فدای فرعیات بکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برنامه جریان برانداز، آشوب آفرینی از ۹ دی تا ۲۲ بهمن بود؛ یعنی ملکوک کردن دو نماد مهم انقلاب اسلامی، بی رونق کردن آن‌ها و احیاناً بازتولیدشان در جهت مخالف.

نقشه‌ای که به رغم همه تحرکات بی سابقه در داخل و حمایت خارجی، نقش بر آب شده است و این مهم به پشتیبانی و اقدام هوشمندانه مردمی محقق شد که گرفتار بازیچه‌های فرهنگی و رسانه‌ای نشدند و امر اجتماعی را در چارچوب نظام اسلامی بازآفریدند.

این مردم، همانانی هستند که انقلاب در تمامی چله خود، بار‌های اصلی را به دوش کشیده اند و باز هم می‌کشند و همواره مسوولان از آن‌ها عقب افتاده اند. عقب افتادگی تاریخی مسوولان را راه چاره‌ای نیست؟

آیا نمی‌توان با ابتکار و خلاقیت، رفتاری جهادگونه را در دستور کار قرار داد و به حل مشکلات شتاب داد؟

دولت که امروز با پوست و گوشت و خونش دریافته که راه غرب به سرکردگی آمریکا مسدود است و بدانجا نمی‌توان چشم امید داشت، می‌تواند با در پیش گرفتن سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، هم فشار‌های فوری را مهار کند و هم چشم انداز‌های تازه‌ای برای کارآفرینی و توسعه روابط خارجی بگشاید.

بازی‌ها و حاشیه روی‌های سیاسی، برای از این شاخه به آن شاخه رفتن و گذران اوقات در دقایق پایانی مناسب است، اما دولتی که حتی سال اولش به پایان نرسیده، چرا چنین راهبردی را باید در پیش بگیرد و اصل را فدای فرعیات بکند.

منبع: روزنامه صبح نو

http://dana.ir/1311808
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی