شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اصفهان
ساعت: 09:55 منتشر شده در مورخ: 1396/11/24 شناسه خبر: 1311831
تحولات خاورمیانه؛
کشف تجهیزات پیشرفته آمریکایی در مناطق تحت اشغال تروریست ها در سوریه+ تصاویر
نیروهای سوری موفق شدند در جریان پاکسازی مناطق آزاد شده در شمال شرق استان حماه، مقادیر زیادی تجهیزات نظامی آمریکایی را کشف و ضبط کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صاحب نیوز؛ بعد از آنکه نیروهای سوری و مقاومت اواخر هفته گذشته موفق شدند، به حضور تروریست ها در جنوب استان های حلب و ادلب و شمال شرق حماه پایان دهند. نیروهای متخصص برای کشف هسته های خاموش، تله های انفجاری و … وارد این مناطق شدند.

نیروهای متخصص در جریان جستجوی خانه به خانه شهرک های آزاد شده موفق شدند مقادیر زیادی تجهیزات نظامی وابسته به تروریست ها را کشف و ضبط کنند.

رسانه «المراسلون» سوریه در همین خصوص اعلام کرد: نیروهای متخصص موفق شدند مقادیر زیادی تجهیزات پیشرفته آمریکایی از جمله «موشک ضد زره تاو، خمپاره، سکوی پرتاب خمپاره، دوربین های پیشرفته دید در شب، تجهیزات الکترونیکی و …» را کشف و ضبط کنند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده، فرماندهان میدانی اعلام کرده اند که به احتمال زیاد ده ها انبار سلاح دیگر در مناطق تازه آزاد شده همچنان وجود دارد و تروریست ها در دو ماه گذشته فرصت نکرده اند تجهیزات را به مناطق مرکزی استان ادلب منتقل کنند.

نیروهای سوری و مقاومت اوایل زمستان امسال موفق شدند با چند عملیات گسترده، تروریست های «جبهه النصره، جیش العزه و …» را در مساحتی در حدود یک هزار و 200 کیلومتر مربع در جنوب استان های حلب و ادلب و شمال شرق استان حماه به محاصره خود دربیاورند.

نیروهای مقاومت اواخر هفته گذشته توانستند با پاکسازی بیش از 400 شهرک،کوه و ارتفاع به تروریست ها در این منطقه پایان دهند و ده ها تن از آن ها را به هلاکت برسانند.

انتهای پیام/ المراسلون

  • س
http://dana.ir/1311831
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی