شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:08 منتشر شده در مورخ: 1396/11/24 شناسه خبر: 1312175
فرماندار درمیان:
ما مسئولین باید در عمل ثابت کنیم که خادم هستیم یا خائن/ باید دست از سیاسی‌کاری برداریم تا مردم متضرر نشوند
فرماندار درمیان گفت: هر خدمتی که هر برادری و هر پاسداری و هر مسئولی از دستش برمی‌آید انجام دهد، ما باید این میزها را میز خدمت بدانیم و دست از سیاسی‌کاری برداریم تا مردم متضرر نشوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، محمد بشیری‌زاده فرماندار درمیان صبح امروز  در مراسم افتتاحیه بیمارستان ثابت تخصصی در شهرستان درمیان، اظهار کرد: مطالب مقام معظم رهبری همیشه باید سرلوحه کار یک مدیر باشد؛ ما مسئولین باید در عمل  ثابت کنیم که آیا خادم هستیم و یا خدای نکرده خائن؟

 
وی افزود: الحمدلله 40 سال از انقلاب گذشته و هر روز بهتر از روز دیگر شده است  و امروز هم به بلوغ سیاسی و هم به بلوغ اقتصادی و هم اجتماعی رسیده است.
 
فرماندار درمیان تصریح کرد: خدمات برادران سپاه و قرارگاه شهید ناصری و ثامن الائمه (ع) در این شهرستان و در تمام بخش‌ها نهادینه شده است و هر خدمتی که از دست ما بربیاید برای این مردم کوتاهی نخواهیم کرد.
 
بشیری‌زاده گفت: هر خدمتی که هر برادری و هر پاسداری و هر مسئولی از دستش برمی‌آید انجام دهد، ما باید این میزها را میز خدمت بدانیم و دست از سیاسی‌کاری برداریم تا مردم متضرر نشوند.
 
وی افزود: راهپیمایی دیروز با شکوه برگزار شد جمعیتی که آمده بودند بی نظیر بود و من کسانی را دیدم که تا حالا در راهپیمایی ندیده بودم و تمام برادران شیعه و سنی در کنار هم حضور داشتند.
 
فرماندار درمیان با بیان این‌که ما وظیفه داریم برای عزیزانمان خدمت کنیم گفت: الحمدالله در این شهرستان امنیت برقرار است و نیروهای مرزبانی، سپاه و انتظامی در کنار یکدیگر قرار دارند و ما هم در کنار مسئولین خدمتگزار مردم هستیم؛ خداوند به ما توفیق خدمت بدهد و اگر خدمتی هم می‌کنیم وظیفه  است.
 
بشیری‌زاده خاطرنشان کرد: شعارهایی که مقام معظم رهبری برای ما گفتند را باید سرلوحه کار خودمان قرار بدهیم؛ فرصتها کم است و معلوم نیست من و شما یک ساعت دیگر زنده باشیم، پس این یک ساعت را فرصت کمک به مردم بدانیم و در اتاق ‌ها را به روی مردم باز کنیم و مردم را جان خود بدانیم.
 
وی افزود: من به مسئولین شهرستان تاکید کردم که اگر دست افتاده‌ای را بگیریم، همان برای ما خواهد ماند؛ قطعا باید کمک کنیم که این کار مهمی که در شهرستان شروع شده با موفقیت به سرانجام برسد.
 
فرماندار درمیان با بیان این‌که من دست این پزشکان و خدمتگزاران را می‌بوسم، گفت: من افتخار می‌کنم که این عزیزان، مشکلی از مشکلات مردم حل کنند و هر کاری از دستمان بربیاد انجام خواهیم داد.
 
بشیری‌زاده یادآور شد: ما خودمان را قسمتی از سپاه و از یک خانواده میدانیم و هیچ اختلافی با هم نداریم و برادران اهل سنت و تشیع با هم یکی هستیم.
 
وی افزود:  این تریبونها و میزها باید میز خدمت، محبت و همدلی به مردم باشد و قطعا همین‌طور خواهد بود و ارادتمند هر مسئولی که در اینجا خدمت کند هستیم.
 
فرماندار درمیان گفت: مطالب مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خودمان قرار بدهیم و ایشان قطعا راضی نیستند که ما درها را به روی مردم ببندیم و جواب سربالا به مردم بدهیم و اگر جوابی هم نداریم باید با روی پاک با مردم برخورد کنیم.
 
بشیری‌زاده تصریح کرد: ما باید در کنار مردم باشیم و فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خودمان قرار بدهیم  و به مردم خدمت کنیم تا مردم احساس ارامش بکنند.
 
انتهای پیام/ 132

 

http://dana.ir/1312175
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی