شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 14:52 منتشر شده در مورخ: 1396/11/24 شناسه خبر: 1312241
تهیه کننده سرو زیر آب گفت: کار در عرصه دفاع مقدس طاقت فرساست، چون یک تاریخ را تصویر می‌کند اساس پژوهش آن زمان‌بر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میزان، تهیه کننده سرو زیر آب گفت: کار در عرصه دفاع مقدس طاقت فرساست، چون یک تاریخ را تصویر می‌کند اساس پژوهش آن زمان‌بر است.


حامد حسینی تهیه کننده "سرو زیر آب" درباره فیلم‌های جشنواره سی و ششم فیلم فجر گفت: "مغز‌های کوچک زنگ زده" به لحاظ کارگردانی، تدوین و بازی بازیگران فیلم قابل قبولی است؛ "تنگه ابوقریب " جلوه‌های ویژه عالی داشت.

وی درباره بازی بازیگران در این جشنواره اظهار کرد: نوید محمدزاده در "مغز‌های کوچک زنگ زده" و سعید آقاخانی در "کامیون" بازی‌های خوبی داشتند و همچنین از بازی جواد عزتی در "تنگه ابوقریب" بسیار خرسندم.

این تهیه کننده به حضور جوانان در آثار جشنواره سی و ششم فیلم فجر اشاره کرد و افزود: تلفیق پیشکسوتان و جوانان در کنار هم خوب است. چهره‌های جذاب از لحاظ بازیگری شناسایی شوند و به آن‌ها اعتماد شود. بازیگران بسیار خوبی در عرصه تئاتر داریم. همچنین در فیلم‌های کوتاه بازی برخی از بازیگران را دیده ام و متوجه آن شده ام که مردم متاثر از آن‌ها هستند. اگر بازیگر پیشکسوت در کنار بازیگران جوان قرار گیرد، انتقال استعداد‌ها و مهارت‌ها به بازی‌های بهتر و پیشرفت این عرصه کمک می‌کند.

حسینی ادامه داد: حضور پیشکسوتان کنار جوانان ترکیبی از دو نسل بازیگری را فراهم می‌کند و این مساله برای مخاطب جذاب خواهد بود و می‌توانند به بازیگری کمک کنند. چند سالی انگیزه در این مسئله وجود داشته، اما کمتر به این موضوع اهمیت داده می‌شود.

وی درباره سختی‌های ساخت فیلم در سینمای دفاع مقدس تصریح کرد: کار در عرصه دفاع مقدس طاقت فرساست، چون یک تاریخ را تصویر می‌کند اساس پژوهش آن زمان‌بر است.

حسینی درباره اینکه آیا فیلم دفاع مقدس قابلیت تولید در بخش خصوصی دارد یا خیر، توضیح داد: فیلم دفاع مقدس را می‌توان در بخش خصوصی تولید کرد به شرطی که نگاه صنعت سینما را نسبت به آن داشته باشیم. سینما دفاع مقدس باید حجم استاندارد‌های سینما را از لحاظ درام و بازی داشته باشد و پژوهش قوی بر روی آن صورت گیرد. سرمایه گذار اگر فکر کند که فیلم دفاع مقدسی نمی‌فروشد وارد سرمایه گذاری برای تولید آن نخواهد شد، اما اگر یک سری استاندارد‌های سینما را در راستای صنعتی کردن آن رعایت کنیم امکان پذیر، اما زمان بر است.

 

http://dana.ir/1312241
  • کلیدواژه:
  • 1
  • 2
  • 3
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی