شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1396/11/25 شناسه خبر: 1312497
به منظور ترویج فرهنگ بیمه پذیری در جامعه صورت گرفت؛
برگزاری اولین دوره آموزشی نقش بیمه در کاهش خسارات بلایای طبیعی در لنده+تصاویر
اولین دوره آموزشی نقش بیمه در کاهش خسارات و مخاطرات زلزله و بلایای طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان لنده برگزارشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازخبرلنده، اولین دوره آموزشی یک روزه نقش بیمه در کاهش خسارات و مخاطرات زلزله و بلایای طبیعی استان در شهرستان لنده با حضور مسئولان ادارات، نهادها، کارکنان، شوراهای روستاها، دهیاران و اساتید دانشگاه در سالن خدیجه کبری این شهر برگزارشد.

در این جلسه کارشناسان مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد و اساتید دانشگاه به بیان نقش مردم در کاهش مخاطرات طبیعی و بلایای در هنگام بحران و بعد از بحران پرداختند.

 

 

رضوی کارشناس مسئول مدیریت بحران استانداری، ضمن اشاره به مباحث مختلف بحران به بیان پدیده های طبیعی و ضرورت آگاهی مردم در این زمینه پرداخت.
 
وی افزود:حادثه هرگز خبرنمی کند و باید این حوادث و بحران ها را تا سرحد امکان مدیریت کند تا با پوشش بیمه ها بخشی از خسارات مردم را جبران نمایند.

 

 

 

 کارشناس مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمدتصریح کرد: انتظار داریم که با فرهنگ سازی درست در حوزه بیمه بتوانیم زمینه رشد و پویایی بهتر آن را در جامعه بهره ببریم.

 

 

 

در این دوره آموزشی مدیران بیمه ای استان و شهرستان های کهگیلویه و لنده نیز حضور داشتند.

 

ادامه تصاویر این دوره آموزشی را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1312497
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی