شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1396/11/25 شناسه خبر: 1312500
فرماندارشهرستان لنده مطرح کرد؛
ضعف فرهنگ بیمه پذیری در جامعه به واسطه عدم اطلاع رسانی دقیق/ضرورت توجه به فرهنگ سازی در خصوص بیمه
فرماندار شهرستان لنده گفت: یکی از چالش های فراروی صنعت بیمه، نهادینه نشدن فرهنگ بیمه گری و بیمه پذیری در جامعه است که نیازمند اطلاع رسانی دقیق و شفاف است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل ازخبرلنده، دارا کریمی نژاد در اولین دوره آموزشی  نقش بیمه در کاهش خسارات و مخاطرات زلزله و بلایای طبیعی گفت: دو مطلب همواره باعث پویایی می شود که یکی داشتن مشاور امین برای مباحث مختلف و دیگر بحث بیمه گذاری و بیمه پذیری  در جامعه است.

وی افزود:فرهنگ بیمه در جامعه ما متاسفانه آنقدر ضعیف هست که چندان خانواده ها و جامعه به آن توجه نمی کنند.

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:در جوامع توسعه یافته بحث بلایای طبیعی آن قدر زیاد هست و لازم است که نسبت به بیمه مسائل مختلف از قبیل فردی، زلزله، سیل، بیمه بلایا و حوادث اقدام کنیم.

وی تاکیدکرد:اگر اصول مدیریتی پیش بینی، پیشگیری، اندیشه ورزی و پیگیری و نوآوری در جامعه درست به کار گرفته شود می تواند شاهد پویایی و تصمیم سازی جامعه توسعه محور باشیم.

کریمی نژاد اظهار کرد:امروزه شاهد مدیریت بحران و بحران مدیریت  در جامعه هستیم که لازم است مدیران اصول و روش های نوین مقابله با بحران را مطالعه نمایند تا در زمان بحران با بحران مدیریت مواجه نشویم.

فرماندار شهرستان لنده گفت:حوادث و بلایای طبیعی از جمله مباحثی است که مدیران، کارکنان و آحاد جامعه بایدخودشان را برای مقابله با آن در جامعه با آموزش های فراگیر آماده سازند.

در این جلسه فرماندار شهرستان لنده از اساتید و حاضرین به واسطه تاخیر در برگزاری جلسه و عدم ارسال به موقع دعوتنامه مربوط به این جلسه عذرخواهی  کرد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1312500
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی