شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:01 منتشر شده در مورخ: 1396/11/25 شناسه خبر: 1312507
مدیرکل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد خبر داد؛
خدمات دهی به ۱۱ هزار بیمه شده صندوق عشایر و روستائیان در استان کرمانشاه
مدیرکل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد گفت: صندوق بیمه عشایر و روستائیان کشور در استان کرمانشاه به بیش از یازده هزارنفر از افرادبیمه شده این صندوق خدمات دهی می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خبرلنده، عیسی کریمی در اولین دوره آموزشی نقش بیمه در کاهش خسارات و مخاطرات زلزله و بلایای طبیعی استان که در شهرستان لنده برگزارشد اظهارکرد: بیش از ۱۲۰ نفر بازنشسته صندوق بیمه شده اند که در همین بهمن ماه در سطح استان از خدمات بازنشستگی این صندوق بهره مند خواهندشد.
وی افزود:بیش از ۲۸۶نفر در سطح شهزستان لنده در حال استفاده از خدمات بیمه ای صندوق بیمه عشایر و روستائیان است.

مدیرکل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد:تمامی عشایر و روستائیان به خصوص شهرهای زیر بیست هزارنفر می توانند از بیمه عشایر و روستائیان استفاده کنند.

وی تاکید کرد:شاغلین فصلی، رانندگان حمل بار، مسافربرهای برون شهری، کارکنان مراکز وشرکت های وابسته به نظام مهندسی، کشاورزان و منابع طبیعی و دامپزشکی می توانند با مراجعه به دفاتر بیمه ثبت نام کنند.

کریمی اظهارکرد:دولت مکلف است تمام آحاد جامعه را تحت پوشش خود قرار دهند که از سن ۱۸سال تا ۶۰سال می توانند ثبت نام کنند.

مدیرکل صندوق بیمه روستائیان و عشایر کهگیلویه وبویراحمد گفت:متاسفانه در کشور ما فرهنگ اجبار حاکم شده است که به طور مثال بیمه شخص ثالث اجباری شد همه موظف به بیمه شده انده که همین به فرهنگ تبدیل شده است.

وی تاکیدکرد:نظام بیمه ای ما اختیاری است که لازمه آن فرهنگ سازی است که باید همه ما برای آن تلاش کنیم.

کریمی اظهارکرد: صندوق بیمه عشایر و روستائیان کشور در استان کرمانشاه به بیش از یازده هزارنفر از افرادبیمه شده این صندوق خدمات دهی می کند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1312507
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی