شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 11:28 منتشر شده در مورخ: 1396/11/25 شناسه خبر: 1312541
معاون اقتصادی استانداری قزوین:
ساخت نیروگاه ۷ مگاواتی خورشیدی آغاز می‌شود
معاون اقتصادی استانداری قزوین گفت: ساخت نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی کمیته امداد امام خمینی قزوین در روستای قشلاق آبیک با ۳۵ میلیارد تومان اعتبار اسفندماه امسال آغاز می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  صبح قزوین؛ منوچهر حبیبی معاون اقتصادی استاندار قزوین صبح امروز در جلسه بررسی نحوه اجرای ۱۰۰۰ واحد نیروگاه خورشیدی خانگی در استانداری قزوین اظهار کرد: خوشبختانه در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر از ظرفیت خوبی در استان برخورداریم که با به فعل درآوردن آن می‌توانیم به اشتغال و تولید استان کمک کنیم. 


وی افزود: کمیته امداد یکی از نهادهای حمایتی است که در راستای توانمند سازی مددجویان خود در اجرای طرح‌های نیروگاهی پیشگام است و در این عرصه با جدیت عمل می‌کند. 

این مسئول تصریح کرد: توسعه نیروگاه‌های خورشیدی توسط کمیته امداد در بخش خانگی مورد توجه قرار گرفته و امروز برای تسریع در احداث یک نیروگاه ۷ مگاواتی تصمیم لازم اتخاذ می‌شود. 

وی بیان کرد: استعلام صدور مجوز نیروگاه ۷ مگاواتی در کمترین زمان صادر شده و شرکت توزیع نیروی برق و محیط زیست و کمیته امداد همکاری بسیار خوبی در اجرای طرح داشته است و امیدواریم این طرح در کمتر از یک سال به بهره برداری برسد. 

حبیبی یادآورشد: نیروگاه خورشیدی سازگار با محیط زیست است و تلاش می‌کنیم این طرح‌ها با وسعت بیشتری در استان قزوین اجرایی شود. 

این مسئول بیان کرد: برای اجرای نیروگاه خورشیدی ۷ مگاواتی در روستای قشلاق شهرستان آبیک بالغ بر ۳۶ ملیارد تومان اعتبار هزینه می‌شود و با تکمیل آن برای ۱۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد.
انتهای پیام/

http://dana.ir/1312541
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی