شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 20:49 منتشر شده در مورخ: 1396/11/25 شناسه خبر: 1312881
مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی:
اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های خراسان جنوبی ١٧ اسفندماه برگزار می‌شود
مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی از برگزاری اختتامیه جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های خراسان جنوبی در ١٧ اسفندماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از خاورستان، احمد محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های خراسان جنوبی با هدف تولید آثار مطابق با شعار سال، کمک به افزایش کیفی آثار منتشر شده در رسانه‌های محلی، ایجاد فضای رقابتی در میان فعالان رسانه‌ای و تقدیر از روزنامه‌نگاران برتر استان، ایجاد زمینه پویایی و نشاط مطبوعاتی و افزایش رقابت مؤثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوایی مطبوعات استان برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این جشنواره در دو بخش حرفه‌ای و موضوعی برگزار می‌شود که در بخش حرفه‌ای آثار در قالب سرمقاله و یادداشت، عکس، تیتر، خبر و گزارش به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: همچنین در بخش موضوعی آثار به شکل تولیدات تحلیلی مندرج در مطبوعات محلی با موضوع اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، نماز، قرآن و عترت است.

 

محبی بیان کرد: تمام روزنامه‌نگاران شاغل و آزاد خراسان‌جنوبی که در مطبوعات محلی، نمایندگی خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی محلی و نمایندگی نشریات سراسری که در استان فعالیت می کنند و عضویت خود را در سایت خانه مطبوعات به ثبت رسانده‌اند، در این جشنواره در مهلت قانونی آثار خود را به دبیرخانه ارسال کردند.

 

وی افزود: به نفرات اول در هر رشته در بخش حرفه‌ای تندیس جشنواره، لوح تقدیر و مبلغ ۸ میلیون ریال و به نفرات دوم هر رشته در بخش حرفه‌ای لوح تقدیر و مبلغ ۵ میلیون ریال در مراسم اختتامیه اهدا خواهد شد.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان‌جنوبی یادآور شد: به نفرات سوم هر رشته در بخش حرفه‌ای لوح تقدیر و مبلغ سه میلیون ریال و به نفر برتر دو موضوع بخش موضوعی تندیس جشنواره لوح تقدیر و مبلغ ۴میلیون ریال اهدا خواهد شد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1312881
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی