شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 20:55 منتشر شده در مورخ: 1396/11/25 شناسه خبر: 1312974
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده خبرداد:
حضور داوطلبانه 170نفر از جوانان لنده ای در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی97
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده از حضور دواطلبانه بیش از170 نفر ازجوانان لنده ای در اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید علی توحیدی اصل در گفت وگو با خبرنگار خبرلنده، ضمن اشاره به وظایف و رسالت های جمعیت هلال احمر و عضویت دایمی آن در ستاد خدمات سفر به خصوص سفرهای نوروزی اظهارکرد: جمعیت هلال احمر کشور در چند سال گذشته بهترین عملکرد را در خصوص سفر های نوروزی، اسکان، پذیرایی و راهنمایی و هدایت مسافران نوروزی برعهده داشته است.

وی افزود: امسال نیز در ادامه ارائه خدمات متنوع به گردشگران و مسافران نوروزی بیش از 170نفر از جوانان عضو جمعیت هلال احمر شهرستان لنده در برنامه های سفرهای نوروزی همکاری متقابل خواهند داشت و از هم اکنون نیز برنامه ریزی های لازم جهت شیفت بندی برنامه ریزی شده است.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان لنده تصریح کرد:  اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی  یکی از مهمترین طرح های است که از ظرفیت جوانان این شهرستان ایمنی و سلامت مسافران نوروزی استفاده خواهد شد.

 وی تاکیدکرد: تهیه نقشه های گردشگری مناطق مختلف شهرستان لنده، استقرار تجهیزات پزشکی، پخش تراکت های گردشگری، برنامه برپایی سفره هفت سین، برپایی ایستگاه سلامت، چاپ نقشه مسافتی شهرستان و ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات به مسافران نوروزی از طرح های این جمعیت در ایام تعطیلات نوروزی است.

توحیدی اظهارکرد: امیدواریم با همکاری سایر ادارات و نهادها بتوانیم شاهد رشد و تعالی بهتر جهت تسهیل سفرهای نوروزی و گردشگری به شهرستان لنده باشیم.

 انتهای پیام

 

http://dana.ir/1312974
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی