شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1396/12/01 شناسه خبر: 1316212
300 نفر از دراویش آشوب‌گر در پاسداران دستگیر شدند
سخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری بالغ بر ۶۰ نفر از اعضای فرقه دراویش که در محدوده پاسداران دست به آشوب زده‌اند، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی اعلام کرد: بالغ بر  ۳۰۰ نفر از آشوبگران خیابان پاسداران بازداشت شدند؛ رانندگان خودروهای مرگ (اتوبوس و سمند) و ضاربان و عناصر اصلی  در بین دستگیر شدگان هستند.

وی با بیان اینکه تلاش پلیس برای کمترین آسیب به مردم در محل است، تصریح کرد: برخی دراویش درحال تهیه کوکتل مولوتوف بودند و برخی باشمشیر رجزخوانی می‌کردند، برخی بر روی پشت بام منازل مردم بودند وبرخی هم متواری شدند.

سردار منتظرالمهدی ادامه داد: پلیس برای متفرق شدن دراویش و عدم مزاحمت برای ساکنین محل ضرب الاجل صادر کرد که در ادامه ۳۰ نفر از ماموران حاضر در صحنه زخمی و مجروح شدند؛ تعدادی از آشوبگران نیز مصدوم شدند.
سخنگوی ناجا اظهار داشت: متاسفانه شاهد تخریب اموال عمومی، خودروها و شیشه منازل مردم توسط اخلالگران نظم و امنیت در محل مورد نظر بودیم.

 

http://dana.ir/1316212
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1396/12/01 - 15:09
پاسخ
چند سال پیش هم این فرقه قرون وسطایی وحشی در میاندوآب حمله کردند و با ماشین وارد ستاد نیروی انتظامی شدند وبعد همه ماموران را به رگبار بستند ... وبعد در یگ گاوداری مخفی شدند و در مقابل زبان نرم و لین پلیس به بسوی آنها تیراندازی کردند و سرهنگ زیبا سرشت فرمانده نیروی انتطامی شهر را مظلومانه به شهادت رساندند...... این جماعت فقط زبان قاطعیت و سخت را می فهمند.... مسئولین از خواب عفلت بیدار شوند..... هرهفته جمع می شوند در محلی به اسم جمع خانه و موجب ادیت اهالی محل می شوند.... مسئولین باید اقدام کنند
rateup 0
ratedown 0