شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1396/12/22 شناسه خبر: 1328840
نماینده مردم اهر و هریس؛
عملکرد یک ساله‌ کابینه روحانی را مثبت ارزیابی می‌کنم/ وزیر امور خارجه بهترین عملکرد را در بین وزرا داشت
عبداللهی گفت: با وجود مشکلات عدیده در کشور دولت آقای روحانی در طول سال جاری تمام تلاش خود را برای رفع موانع به‌کار گرفت و عملکرد مطلوبی را به نمایش گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بیت الله عبدالهی در گفت‌و‌گو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج در خصوص عملکرد یکساله‌ی دولت در سال 96 اظهار داشت: عملکرد یکساله‌ی دولت نسبت به شرایط موجود در کشور از نظر من خوب بوده است، هرچند که انکار نمی‌کنم که در بعضی از مسائل مشکلاتی وجود دارد.

وی افزود: اینکه انتظار داشته باشیم با این مقدار بودجه‌های تعیین شده همه‌ی کارها به موقع به نتیجه‌ی دلخواه برسد، امکان‌پذیر نیست و ممکن است نتیجه‌ی مطلوبی در این زمینه به دست نیاوریم.

عضو فراکسیون امید مجلس در پاسخ به این سوال که عملکرد کدام وزیر در سال 96 عملکرد مطلوب و کدام‌یک عملکرد ضعیفی را به نمایش گذاشت، اظهار داشت: وزارت امور خارجه نسبت به بقیه وزارت خانه‌ها بهترین عملکرد را داشته‌اند زیرا در تلاش بوده‌اند که چهره‌ی واقعی ایران را به کل دنیا بشناسانند و ثابت کنند که ایران ضد تروریسم و درگیری است؛ همچنین ظریف توانست چهره‌ی زشت عربستان و آمریکا را به تمامی ملت‌ها بشناساند.

وی در پایان تصریح کرد: در مورد این که کدام یک از وزارت خانه‌ها بدترین عملکرد را داشته‌اند نمی‌توانم نظری بدهم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1328840
ارسال نظر
نظرات