شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:38 منتشر شده در مورخ: 1396/12/23 شناسه خبر: 1330172
مسئول اداره آتش‌نشانی گلبهار عنوان کرد؛
۸۱ تماس به ۱۲۵ در آخرین چهارشنبه سال
مسئول اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلبهار گفت: آمار تماس‌های تلفنی سامانه 125 آتش‌نشانی گلبهار در چهارشنبه آخر سال به 81 مورد رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ندای چناران، آتش یار سوم مسعود روضه‌خوان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آمار تماس‌های تلفنی سامانه 125 آتش‌نشانی گلبهار در چهارشنبه آخر سال به 81 مورد رسید که از این تعداد تماس دریافتی 49 مورد مزاحمت تلفنی و 20 مورد مشاوره و ارائه نکات پیشگیرانه بوده است.

 

مسئول اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلبهار ادامه داد: در این شب، 12 تماس تلفنی مربوط به حوادث و حریق بود که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها دو حریق منزل و باغ ویلا بوده است که منجر به محبوس شدن کودکی میان شعله‌های آتش شده بود که توسط گروه نجات ایستگاه شماره 1 گلبهار نجات و حریق اطفا شد.

 

وی افزود: همچنین یک مورد واژگونی خودرو و محبوسی در آسانسور و معدوم شدن مواد محترقه کشف‌شده توسط عوامل انتظامی به این آتش‌نشانی اعلام و اقدامات لازم انجام گرفت.

 

مسئول اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گلبهار خاطرنشان کرد: مابقی حوادث مربوط به اطفاء چند حلقه لاستیک و ضایعات بوده که توسط پرسنل خدوم آتش‌نشانی گلبهار خاموش شد و خوشبختانه هیچ گونه تلفات جانی را شاهد نبودیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1330172
ارسال نظر
نظرات