شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خوزستان
ساعت: 15:26 منتشر شده در مورخ: 1396/12/27 شناسه خبر: 1331936
به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد :
آیین تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران در سال 1396
آیین تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران رقابت های مختلف ملی و بین المللی عرصه ورزش با همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آسماری، این مراسم با حضور علی عسکر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا در مجلس شورای اسلامی – افشین حیدری مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان – علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان – اسحاق مرادی فرماندار هفتکل – منوچهر ورناصری فرماندار اندیکا – ترکی زاده فرماندار لالی – قباد ناصری مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان – مدیران و مسئولین چهار شهرستان و علاقمندان و فعالان ورزشی در مجموعه فرهنگی ورزشی باشگاه مرکزی مسجدسلیمان برگزار گردید . 

 

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این آیین طی سخنانی اظهار داشت : وقوع انقلاب شکوهمند اسلامی ثمرات بسیاری در حوزه های مختلف از جمله ورزش داشت که می توان آنها را در اقدامات و سرمایه گذاری های فراوان بخش زیرساخت های ورزشی بخوبی مشاهده کرد .

افشین حیدری با نوید سرمایه گذاری های کلان وزرات متبوعش در استان خوزستان افزود : وزیر محترم ورزش نگاه ویژه ای به استان خوزستان داشته اند و طی 5 سال آینده 1000 میلیارد تومان در بخش ورزش این استان تزریق می شود که این حجم بزرگ سرمایه گذاری موجب تغییر و تحولات شگرفی در حوزه ی ورزش می شود .

وی ادامه داد : ورزش بعنوان یک اولویت در اهداف دولت برنامه ریزی شده و اقدامات مناسبی برای تحقق آن شکل گرفته یا در حال شکل گیری است که بعنوان مثال می توان به احداث 2 سالن ورزشی چند منظوره در شهرستان مسجدسلیمان اشاره کرد که یکی از آنها با سرمایه گذاری وزرات ورزش احداث می شود و دیگری هدیه وزارت نفت به مردم خوب این منطقه است .

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز طی سخنانی گفت : امروز برای تقدیر از جمعی اینجا جمع شده ایم که موجی است از سیل خروشان جوانان ورزش دوست شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا .

علی عسکر ظاهری افزود : در چهلمین سال از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی خبرهای خوب و خوشی را از رویکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی به توسعه و عمران شهرستان های حوزه انتخابیه ام می شنویم . خبرهایی که از جنس محرومیت زدایی و توسعه و رونق و آبادانی هستند .

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود : با پیگیری ها ، مکاتبات ، مذاکرات و جلسات متعددی که برای رفع مشکلات مردم شریف چهار شهر مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا با وزرا ، معاونان وزرا و مدیران کل داشته ام می بایست عرض نمایم در حوزه های مختلف تغییر و تحولات عمیقی آغاز شده یا بزودی آغاز می شود که نتیجه ی آن برون رفت شهرستان های حوزه انتخابیه از محرومیت و عمران و آبادانی منطقه خواهد بود . 

 

فرماندار مسجدسلیمان نیز طی سخنانی با تجلیل از خدمات ارزنده شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در حوزه های مختلف به شهروندان گفت : خدمات ارایه شده توسط مجموعه نفت و گاز مسجدسلیمان در بحث عام المنفعه موجب تغییر نگاه مردم به این مجموعه و کسب رضایت مندی عمومی گردیده است .

علیرضا گوروئی با بیان اینکه این اقدامات حاصل یک کار گروهی و تیمی است ادامه داد : خدمات عام المنفعه ارایه شده توسط نفت توانسته بخشی از محرومیت ها و عقب ماندگی های شهر در بحث توسعه را جبران نماید و این اقدامات صورت گرفته طی 2 سال گذشته قابل تقدیر و تحسین است .

در انتهای مراسم از قهرمانان و مدال آوران رشته های مختلف قهرمانی و پهلوانی رقابت های استانی ، کشوری و بین المللی تقدیر و تجلیل بعمل آمد .

http://dana.ir/1331936
ارسال نظر
نظرات