شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 13:59 منتشر شده در مورخ: 1397/01/10 شناسه خبر: 1336009
برانکو ایوانکوویچ:
با تیم ملی به تعامل نمی‌رسیم/ به پدر «آزمون» گفتم خسته نباشید!
سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه دستیاران کی‌روش در این سه سال فقط یکبار در تمرین پرسپولیس حاضر شده اند، گفت: فکر نمی کنم با تیم ملی به تعامل برسیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران با اشاره به اشتباهات داوری بازی با سایپا، گفت: داوری مستقیم روی نتیجه تاثیرگذار بود. برای همین بازیکنان ناراحت هستند و حق دارند ناراحت باشند. بازیکنان ما تمام تلاش خود را به کار می بندند ولی یک نفر بیاید عمدا روی سرنوشت آنها تاثیر بگذارد این ناراحت کننده است. ما همیشه به بازی خودمان هم انتقاد داریم و همیشه اشتباهات تاکتیکی خواهد بود ولی سعی می کنیم از طریق تمرین به حداقل برسانیم. ما بازی را در همان دو سه دقیقه باختیم.

وی درباره پیامک تهدید آمیز خلیل آزمون پدر سردار آزمون به وی بعد از بازی با سایپا، تاکید کرد: من فقط به ایشان جواب دادم خسته نباشید. شما از کجا می دانید این پیام آمده است؟ 

خبرنگاران در واکنش به این سئوال برانکو گفتند که این خبر در سایتها آمده است. برانکو هم گفت: فقط جواب دادم خسته نباشید. 

وی درباره افت شدید گادوین منشا و تذکر به این بازیکن گفت: می توانم درک کنم اعتماد به نفسش را از دست داده است. البته انتظارات ما از منشا زیاد بود. موقعی که منشا به پرسپولیس امد آقای گل دوم لیگ برتر بود. او خودش هم الان ناراحت و مایوس است که نتوانسته کاری را که باید ارائه بدهد. ولی این پیش می آید. وظیفه منشا است که به فرم خودش برگردد و وظیفه دارد انتظاراتی که می رود را برآورده کند.

برانکو درباره اینکه کی روش گفته بود بهتر است مربیان تیم ملی و باشگاه ها با هم تعامل داشته باشند و اینکه آیا امیدی به برگزاری جلسه و تعامل هست یا خیر؟ گفت: نه، فکر نمی کنم به این تعامل برسیم و جلسه ای تشکیل شود. الان سه سال است که اینجا هستم. در این مدت فقط یکبار کمک های کی روش به تمرین ما آمدند. فکر نمی کنم کار به تعامل و جلسه برسد!

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا واقعا کیفیت بازیکنان داخلی آنقدر ضعیف است که نیاز است بیشتر در خدمت اردوهای تیم ملی باشند؟، گفت: خیر من برعکس فکر می کنم. این در خیلی از بازی ها هم ثابت شده است. نمی دانم چطور به این اطلاعات رسیده اند که بازیکنان داخلی ضعیف هستند!

برانکو در خصوص اینکه استقلال و سایپا از بازیکنان ملی پوش استفاده کردند و نتیجه گرفتند اما پرسپولیس از بازی دادن به ملی پوشان خود خودداری کرد، تاکید کرد: از ملی پوشان استفاده نکردم چون نمی دانستم با چه وضعیت و شرایطی از تیم ملی بر می گردند. آنها بیش از ۱۰ روز در خدمت تیم ملی بودند و نمی دانستم با چه شرایطی بر می گردند. محمد انصاری هنوز بعد از اردوی تیم ملی احساس درد دارد و نخواستم روی این بازیکن ریسک کنم.

وی درباره بازی با نسف قارشی هم یادآور شد: نسف مقابل السد و الوصل با کیفیت ظاهر شده است. واقعا بازی سختی در انتظار ماست؛ دیداری برای مرگ و زندگی. آنها انتظار دارند پیروز شوند و هم امتیاز پرسپولیس و السد شوند. حتی شاید این اتفاق پیش بیافتد که ۱۲ امتیاز برای صعود کافی نباشد. در این چند سال ۹ امتیاز برای صعود کافی بوده است. الان ممکن است ۱۲ امتیاز هم برای صعود کافی نباشد.

برانکو درباره وضعیت بشار رسن و اینکه دیر به تمرین امروز اضافه شد، گفت: بشار رسن و طاهرخانی پاسپورت خود را جا گذاشته بودند و برای همین دیر آمدند. 

وی در خصوص اینکه محسن مسلمان پیشنهاد سپاهان را تایید کرده است و آیا پرسپولیس برنامه ای برای تمدید قرارداد بازیکنانش ندارد؟ خاطرنشان کرد: بله، الان باشگاه پرسپولیس در حین پروسه پیشنهاد به بازیکنان است. فعلا سرمان برای بازی ها خیلی شلوغ است. در چند روز آینده تمدید قراردادها حل خواهد شد. 

منبع: مهر

انتهای پیام/

http://dana.ir/1336009
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1397/01/15 - 17:13
پاسخ
12
rateup 0
ratedown 0