شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 20:55 منتشر شده در مورخ: 1397/01/18 شناسه خبر: 1338894
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان
مقابل پرسپولیس مدارا کردیم که گل نخوریم
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: ما در این بازی نتوانستیم از حق‌مان دفاع کنیم و شرایط تیم ما به‌هم ریخته است لذا مدارا کردیم که گل نخوریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛  محمد رضا مهاجری در حاشیه دیدار تیم‌ فوتبال پدیده مقابل پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما مدارا کردیم که گل نخوریم، چون می‌دانستیم با پتانسیل‌مان اگر گل بخوریم، توان حمله کردن نداریم.

 

وی افزود: ما در این بازی و در بازی مقابل فولاد نتوانستیم از حق‌مان دفاع کنیم. شرایط تیم ما به‌هم ریخته است. ما تیمی نبودیم که گل بخوریم و به تیم حریف فشار نیاوریم. با این حال ما در نیمه اول مقابل پرسپولیس خوب و پایاپای بازی کردیم، اما رفته رفته مانند بازی با فولاد توان بازیکنان‌مان تحلیل رفت. تعویض‌هایی هم انجام دادیم، اما جواب نداد.

 

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با بیان اینکه باید در هفته‌های باقیمانده با تمرین کردن شرایط تیمش را بهتر کند، در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه با وجود مشکلات آیا با پدیده ادامه می‌دهد یا نه، گفت: باید ادامه بدهیم و اگر ادامه ندهیم اعتبار خودمان را زیر سال برده‌ایم. من می‌گویم ببازیم، اما حداقل خوب ببازیم. زشت است که اکنون من از تریبونی که 20 میلیون نفر بیننده آن هستند، بگویم بازیکنانی که نیم‌فصل به جمع ما آمدند، صددرصد طلب دارند و این زیبنده فوتبال نیست.

 

مهاجری با اشاره به مشکلاتی که باشگاه پدیده دارد و بازیکنان این تیم نیز از شرایط مالی رضایت ندارند، تصریح کرد: ما باید با این شرایط کار کنیم که حداقل تیم را نگه داریم و برای فصل بعد هم اگر مسئولان توانستند، تیم را نگه دارند، اما این شرایط اصلاً زیبنده فوتبال نیست.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1338894
ارسال نظر
نظرات