شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 20:34 منتشر شده در مورخ: 1397/01/20 شناسه خبر: 1339763
امام جمعه خلیل آباد:
تمام روستاهای شهرستان خلیل آباد از وجود روحانی برخوردار هستند
امام جمعه خلیل آباد گفت: تمام روستاهای شهرستان خلیل آباد از وجود روحانی برخوردار هستند و کمتر شهرستان وجود دارد که از این شرایط برخوردار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ /به نقل از یار خراسانی، حجت الاسلام علی ناهیدی ظهر امروز در دیدار ائمه جماعت شهرستان با فرماندار خلیل آباد اظهار داشت: روحانیون شهرستان همه ساله بر مبنای اتحاد، انسجام، برادری و همراهی در سطح شهرستان این دیدار برگزار می کنند.

وی با بیان اینکه در جامعه و خانواده های امروزی نصیحت خیلی کمرنگ شده است، خاطرنشان کرد: روحانیت امروزه در مسائل فرهنگی، دینی و اعتقادی جامعه تلاش می کنند.

امام جمعه خلیل آباد با تاکید بر اینکه هر محلی در خلیل آباد که واجد شرایط حضور روحانی باشد در آنجا حضور مستقر می شود، تصریح کرد: تمام روستاهای شهرستان خلیل آباد از وجود روحانی برخوردار هستند و کمتر شهرستان وجود دارد که از این شرایط برخوردار باشد.

وی با اشاره به اینکه اتحاد و همدلی بین روحانیون در شهرستان قابل توجه است، اذعان کرد: یکی از دلایل موفقیت روحانیون در سطح شهرستان، حضور آنها در بین مردم و مسئولان است.

ناهیدی با بیان اینکه غالب برنامه های سطح شهرستان با محوریت روحانیون برگزار می شود، عنوان کرد: اکثر روحانیون مستقر در شهرستان خلیل آباد جوان، فعال و با تجربه هستند.

وی با تاکید بر اینکه بخشی از ویژگی های خوب شهرستان خلیل آباد نظیر وجود مردمی ولایتمدار، متدین و انقلابی مرهون حضور پررنگ روحانیت در این شهرستان است، تشریح کرد: گرایش های شخصی روحانیون باعث ایجاد تفرقه و اختلاف در بین آنها نمی شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه توجه بخشداران به روحانیت مناطق باید یک توجه قابل قبولی باشد، بیان کرد: تنگ نظری ها نباید مانع اتحاد بین روحانیون و مسئولان شود و روحانیون و مسئولان باید این مهم را مدنظر داشته باشند.

 

روحانیون پرچم دار وحدت، وفاق و همدلی در سطح جامعه هستند

 

مجتبی شاکری در این مراسم با بیان اینکه هر مسئولی باید خدمتگذاری به مردم را یک افتخار بداند، اظهار داشت: امروز بیشتر از هر زمانی انقلاب اسلامی به پختگی خود رسیده است و بیشتر از هر زمانی به وحدت نیازمند است.

وی با تاکید بر اینکه روحانیون پرچم دار وحدت وفاق و همدلی در سطح جامعه هستند، خاطرنشان کرد: اگر قرار به پاسداری از میراث امام و شهدا باشد این پاسداری در سایه وفاق و همدلی و خدمت رسانی به مردم حاصل می شود.

فرماندار خلیل آباد با اشاره به اینکه حضور روحانیت در روستاها بسیار حائز اهمیت و تاثیر گذار در حوزه های مختلف است، تصریح کرد: نقش روحانیون در کاهش آسیب های اجتماعی سطح شهرستان چشمگیر و تاثیر گذار است.

وی در پایان با بیان اینکه روحانیون باید در آگاه سازی جوانان نسبت به آسیب های اجتماعی سطح جامعه تلاش کنند، اذعان کرد: فعالیت های فرهنگی و مذهبی در سطح شهرستان نباید به هر دلیلی بر زمین بماند و روحانیون می توانند نسبت به جلب مشارکت های فکری، معنوی و مادی مردم تلاش کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1339763
ارسال نظر
نظرات