شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:25 منتشر شده در مورخ: 1397/01/22 شناسه خبر: 1340423
رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا:
قدرت جمهوری اسلامی ایران فرامنطقه ای و جهانی شده است
رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه منطقه ای شمال شرق نزاجا گفت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران فرامنطقه ای و جهانی شده و همه این اقتدار را مرهون شهیدانی همچون صیاد شیرازی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  تابان تربت، حجت‌الاسلام محمد مقدسیان صبح امروز در ویژه‌برنامه گرامیداشت شهادت امیر سپهبد علی صیاد شیرازی اظهار داشت: شهید صیاد شیرازی انسانی وارسته و ولایتمدار بود که در دل ارتش جمهوری اسلامی ایران با فرماندهی خود توانست در بسیاری از عملیات سخت و نفس‌گیر بخصوص در منطقه کردستان نقش تأثیرگذاری داشته باشد.

وی تصریح کرد: تجربه دوران دفاع مقدس از جمهوری اسلامی ایران یک کشور قدرتمند در عرصه نظامی ساخت و توانست در این مدت و پس‌ازآن توان بازدارندگی دفاعی خود را در برابر دشمنان اسلام نیز افزایش دهد.

مقدسیان خاطرنشان کرد: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران فرا منطقه‌ای و جهانی شده و همه این اقتدار را مرهون شهیدانی همچون صیاد شیرازی و اخلاص و معنویت رزمندگان و شیرمردانی است که در دروان دفاع مقدس و پس‌ازآن از همه هستی خود گذشتند تا این اقتدار رقم بخورد

رئیس عقیدتی سیاسی  قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق گفت: بسیاری از فعالیت‌های انقلاب اسلامی در این مدت چهل سال باعث شده تا آمار گرایش مردم اروپا، آفریقا و حتی آمریکا به جهان اسلام نیز افزایش یابد.

فرمانده تیپ 177 شهید محمدجعفر نصر اصفهانی در ادامه این مراسم اظهار کرد: ولایت مداری و دشمن‌ستیزی شهید صیاد شیرازی دشمنان اسلام و انقلاب را عاصی کرده بود و همین ویژگی ارزنده  شهید کافی بود تا دشمنان و منافقین کوردل نقشه ترور این شهید والامقام را نیز اجرائی کنند.

امیر سرتیپ دوم ستاد حمیدرضا جعفری افزود: کینه منافقین از شکست در عملیات مرصاد بر این عناد و دشمنی افزود، به‌طوری‌که وقتی  متوجه شدند نمی‌توانند در میدان واقعی با این شهید مقابله کنند دست به عملیات منافقانه زدند و این عنصر انقلابی را به شهادت رساندند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1340423
ارسال نظر
نظرات