شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1397/01/23 شناسه خبر: 1340867
امام جمعه خارگ:
طرح همیار کالای ایرانی در مدارس اجرا شود/ استفاده از نظر مردم برای افزایش کیفیت کالای ایرانی
امام جمعه خارگ گفت: پیشنهاد می کنم در بحث حمایت از کالای ایرانی اموزش و پرورش طرح همیار کالای ایرانی را در مدارس اجرایی کند و هر دانش اموز یک همیار کالای ایرانی باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین موسی کمالی امام جمعه جزیره خارگ در گفت و گو با سپاس با اشاره به حمایت از کالای ایرانی، گفت: مسئولین همت کنند و راه را برای تولید ملی هموار نموده و موانع تولید را برداشته و زمینه ی صادرات کالاهای ایرانی را فراهم نمایند.

امام جمعه خارگ اظهار کرد: امروز وظیفه ی مردم حمایت از کالای ایرانی است و تولید کننده نیز وظیفه دارد کالای خوب و با کیفیت تولید کند کالایی که آبروی ایران و ایرانی را حفظ کند.

کمالی افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی پیشنهاد ما به اداره استاندارد این است  سامانه ای راه اندازی کند که مردم بتوانند نظرات خود را در خصوص کیفیت و عدم کیفیت کالای ایرانی رامطرح  و درصورت عدم کیفیت جلوی تولید کالا گرفته شود.

وی ادامه داد: .پیشنهاد دیگراین است که در بحث حمایت از کالای ایرانی اموزش و پرورش طرح همیار کالای ایرانی را در مدارس اجرایی کند و هر دانش اموز یک همیار کالای ایرانی باشد.

امام جمع خارگ با اشاره به شهادت امام موسی الکاظم علیه السلام، عنوان کرد: شهادت امام موسی کاظم را تسلیت عرض می کنم و امیدوارم بتوانیم پیروان خوبی برای ان امام باشیم.

کمالی ابراز کرد: یکی از خصوصیات اخلاقی امام فرو نشاندن خشم خود بود ماهم از او درس بگیریم و خشم خود را کنترل نموده به هم نوعان خود مهربانی کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1340867
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی