شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1397/01/27 شناسه خبر: 1342387
استاندار قزوین:
مقابله با مواد مخدر صنعتی بیش از سنتی ضرورت دارد
استاندار قزوین گفت: برای مقابله با مواد مخدر صنعتی بیش از سنتی باید اقدام کرد چون کوتاهی در این زمینه خسارات و تبعات ناگواری به دنبال خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  شاخص، عبدالمحمد زاهدی صبح امروز در شورای مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار کرد: اگر مقابله با اعتیاد به عنوان خطرناک‌ترین آسیب اجتماعی عصر حاضر به یک دغدغه اجتماعی تبدیل شود بدون شک برای کاهش این پدیده شوم گام های بلندتری برداشته خواهد شد.

این مسوول تصریح کرد: قزوین از استان های با رتبه پایین در زمینه اعتیاد به شمار می رود با این وجود در حوزه مقابله با مواد مخدر نباید با سهل انگاری و بی تفاوتی برخورد کرد.

استاندار قزوین تاکید کرد: برای مقابله با مواد صنعتی بیش از سنتی باید اقدام کرد چون کوتاهی در این زمینه خسارات و تبعات ناگواری به دنبال خواهد داشت.

وی با اشاره به کشت ماده مخدر گل، افزود: در همه شهرستان ها باید فرماندارن، بخشداران و دهیاران با جلسات آموزشی توجیه شوند تا با آگاهی لازم درباره این ماده مخدر و مقابله با کشت آن وارد عمل شوند.

زاهدی خاطرنشان کرد: به تازگی قیمت مواد مخدر سنتی از قبیل تریاک و حشیش کاهش یافته است در حالی که قیمت مواد صنعتی افزایش یافته که نشان دهنده تقاضا برای مواد صنعتی است و باید هوشیارانه در این زمینه عمل کرد.

اردشیر صفاپور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان هم در این جلسه گفت: با توسعه فعالیت قاچاقچیان و مافیای موادمخدر، نیازمند مشارکت و تعامل همه مردم و همکاری دستگاه ها هستیم.

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1342387
ارسال نظر
نظرات