شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1397/01/29 شناسه خبر: 1343253
مسئول مجموعه فرهنگی آل‌طه خبر داد:
جشن بزرگ سرداران کربلا در همدان
مسئول مجموعه فرهنگی آل‌ طه از برگزاری جشن بزرگ اعیاد شعبانیه در سالن ورزشی فردوسی با حضور جوانان و خانواده های همدانی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا مصطفایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نافع،از برگزاری جشن بزرگ اعیاد شعبانیه در سالن ورزشی فردوسی  با حضور جوانان و خانواده های همدانی خبر داد و اظهار کرد: این جشن بزرگ سوم و چهارم اردیبهست ماه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می شود .

 

وی با بیان اینکه این جشن  با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و برگزاری مسابقات مختلف و اهدا جوایز ،همچنین ضرب نوازی مرشد زورخانه ای و تجلیل از خانواده های جانبازان برگزار می شود گفت: هدف این برنامه آن است که به جوانان ویژگی های سردران کربلا را بشناسانیم .

 

مسئول مجموعه فرهنگی آل‌طه تصریح کرد: معرفی کتاب نشاط شهر که در خصوص معرفی و سبک زندگی ایرانی اسلامی است در این مراسم با 50 درصد تخفیف اهدا می شود و برای هر خانواده ایرانی این کتاب لازم است .

 

مصطفایی با تأکید بر اینکه هدف معرفی کتاب علاقمندی خانواده ها با فرهنگ کتاب خوانی است افزود: یک دستگاه پراید و 114 هدیه وجه نقد 3 میلیون تومانی به برندگان کتابخوانی اهدا خواهد شد .

انتهای پیام/

http://dana.ir/1343253
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی