شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1397/02/17 شناسه خبر: 1360158
فرمانده انتظامی شهرستان همدان خبر داد
خواهر و برادر نوجوان،سارق طلاجات کودکان
فرمانده انتظامی شهرستان همدان از دستگیری سارقان طلاجات کودکان در همدان خبر داد و گفت: خواهر و برادر نوجوان که تحت آموزش پدر برای سرقت قرار گرفته بودند اقدام به سرقت طلاجات کودکان در پارک می‌کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛سرهنگ پژمان قویمی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه انتظامی نافع، از دستگیری سارق طلاجات کودکان در همدان خبر داد و اظهار کرد: گزارشی مبنی بر سرقت طلاجات کودکان در همدان به پلیس گزارش و این کار در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی به منطقه وقوع سرقت‌ها اشاره کرد و گفت: سرقت‌ها از منطقه پارکی واقع در اعتمادیه به کلانتری 15 گزارش شده بود.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان بیان کرد: بنابر اظهارات شاکیان، سرقت‌ها توسط دو نوجوان 10 و 14 ساله صورت گرفته بود که پس از بررسی‌ها مشخص شد دو نوجوان سارق خواهر 10 ساله و برادر 14 ساله هستند.

وی با بیان اینکه این فرزندان با آموزش های پدر اقدام به سرقت طلاجات کودکان در یکی از پارک‌ها می‌کردند، افزود: این کودکان پس از هم‌بازی شدن با کودکان در پارک، طلای کودکان را سرقت می‌کردند.

قویمی با تأکید بر اینکه مأموران کلانتری 15 این دو کودک را زیر نظر گرفته و بررسی‌های لازم صورت گرفت، تصریح کرد: دو مورد سرقت طلاجات به این کلانتری گزارش شد.

وی با بیان اینکه 3 فقره سرقت دوچرخه نیز به کلانتری 15 گزارش شده بود، ادامه داد: مأموران این مورد را نیز در دستور کار قرار داده و پس از بررسی دوربین‌های مدار بررسی اطراف محوطه مناطق و مطابقت با شکواییه شکات مشخص شد سرقت دوچرخه‌ها نیز توسط این دو نوجوان صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان خاطرنشان کرد: با استفاده از منابع، مخبرین و شگردهای پلیسی، محل زندگی این دو نوجوان شناسایی و مأموران با حکم قضایی وارد منزل شدند.

وی در ادامه از دستگیری پدر این دو نوجوان خبر داد و یادآور شد: پدر این دو نوجوان فردی 41 ساله با 3 سابقه سرقت است که کودکان خود را برای سرقت طلاجات آموزش داده بود.

قویمی با اشاره به اعترافات پدر این دو نوجوان در آموزش فرزندانش برای اقدام به سرقت، اظهار کرد: پدر با ماشین در قسمتی از پارک منتظر فرزندان می ماند تا پس از سرقت طلاجات آنها را فراری دهد.

وی در ادامه گفت: پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و در اختیار پلیس آگاهی دایره مبارزه با سرقت قرار گرفته است.

فرمانده انتظامی شهرستان همداندر پایان تأکید کرد: شهروندان از بردن فرزندان خود به پارک و معابر عمومی با آراستن به طلاجات خودداری کنند.

انتهای پیام/
 

 

http://dana.ir/1360158
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0261 sec