شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 17:07 منتشر شده در مورخ: 1397/02/17 شناسه خبر: 1360273
مسئول بسیج اساتید و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان:
فرهنگ سازی برای حمایت از کالای ایرانی چهره به چهره باید صورت گیرد/ راز ماندگارى انقلاب اسلامی مداومت ملت ایران بر راه و روش انقلابى است
مسئول بسیج اساتید و روحانیوون سپاه ثارالله استان کرمان گفت: فرهنگ سازی برای حمایت از کالای ایرانی از طریق تریبون و چهره به چهره و ترویج باید صورت گیرد و به مردم تذکر دهیم که کالای ایرانی از کالای بنجل دسته یک خارجی مهمتر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رودبار ما، حجت الاسلام والمسلمین محسن سنجری  مسئول بسیج اساتید و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان صبح امروز درجمع،مسئولان، بسیجیان و طلاب شهرستان رودبارجنوب با بیان اینکه تمام تلاش دشمن این است تا انقلاب اسلامی را از  بین برود، اظهار داشت: امروزه جمهوری اسلامی ایران بسیار قدرتمند شده است و این باعث ترس دشمنان این نظام شده است.

 

وی در ادامه افزود: پاسداران همان سبز پوشان دلیری که برا اساس ماموریت تعریف شده در خارج از مرزها از انقلاب و نظام اسلامی دفاع می کنند و همانند خاری در چشم دشمنان خواهند بود.

 

حجت الاسلام سنجری بیان داشت: هر جا بحث اسلام وانقلاب باشد پاسداران حضور دارند و همیشه مورد هجمه ی دشمنان خودی و غیر خودی قرار گرفته اند.

 

وی با اشاره به اینکه امروزه عربستان سعودی برای آمریکا مهم نیست،عنوان کرد: هدف آمریکا از حضور در این کشورها فقط جنگ های نیابتی علیه ایران اسلامی است.

 

سنجری گفت: غرب اعتراف کرده است که ایران ام القری جهان اسلام است و آنچه که موجب ماندگاری نظام شده است اسلام انقلابی است.

 

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان اضافه کرد:  موضوع شیعه لندنی و اسلام آمریکایی به طور وحشتناکی تشیع و تسنن را عذاب می دهد و آنها با این کار اصل اسلام را قیچی می کنند.

 

مسئول بسیج اساتید و روحانیون استان کرمان  با اشاره به اینکه سال جدید توسط رهبر انقلاب امام خامنه ای (حفظه الله) به سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شد، گفت: همانطور که همه میدانیم کشور ایران طی سال های اخیر دچار مشکلات اقتصادی بسیاری بوده است که این مشکلات دامان زندگی بسیاری از مردم را گرفته است.

 

حجت الاسلام  سنجری بیان کرد: تعطیلی برخی کارخانه ها باعث بیکار شدن برخی از افراد و مشکلات اقتصادی در زندگی آن ها شده است.

 

وی تصریح کرد: واردات کالای که مشابه آن در داخل وجود دارد ظلم به تولید کنندگان داخل است که برخی از این واردات هها  با مجوز گمرکی صورت می گیرد که این امر موجب تضعیف سیاسیت های اقتصادی کشور است.

 

 

سنجری افزود : حتما برای شما این سوال پیش آمده است که نتیجه ی این حمایت از کالای ایرانی چیست و چرا اینقدر در مورد آن تاکید می شود؟ با وجود اینکه برخی از کالا های ایرانی کیفیت لازم را ندارند و برای مدت کوتاهی کارآمد هستد و خریدن آنها افراد را وادار به خرید مجدد اینگونه کالا ها بعد از مدت کوتاهی میکند.برای پاسخ به این سوال فقط کافیست نتایج این اتفاق را بررسی کنیم کشورهای مثل چین و هند با حمایت از کالای داخلی خود موجب توسعه شدند.

 

مسئول بسیج اساتید و روحانیوون سپاه ثارالله استان کرمان گفت: گفت: فرهنگ سازی برای حمایت از کالای ایرانی از طریق تریبون و چهره به چهره و ترویج باید صورت گیرد و به مردم تذکر دهیم که کالای ایرانی از کالای بنجل دسته یک خارجی مهمتر است.

 

وی اظهار داشت: واردات بی رویه اجناس خارجی در سال اقتصاد مقاومتی موجب  ضربه زدن به اقتصاد داخل و افزایش لجام گسیخته دلار شده است.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1360273
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی