شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1397/02/19 شناسه خبر: 1360900
عضو هیأت رئیسه مجلس:
اهمال‌کاری در اعلام اسامی مفسدان اقتصادی،نابخشودنی است
عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: فساد اقتصادی یک گناه نابخشودنی است و اگر کسی مدارکی دال بر تخلف و یا مفسد اقتصادی دارد، باید شفاف‌سازی کند چرا که شفاف‌سازی یک اصل است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با نافع؛ درخصوص خبر وجود مفسدان اقتصادی در بدنه دولت و افشاگری و تهدیدرسانه ای برخی از نمایندگان مجلس، اظهار کرد: امروز در شرایطی که دشمن به یک جنگ اقتصادی است، باید همه دولت و مجلس در مبارزه با مفاسد اقتصادی متمرکز شوند.

وی ادامه داد: در شرایطی که کلیات نظام برای نجات کشور از مشکلات اقتصادی بسیج شده اند، باید در این برهه از زمان اخلاگران در نظم اقتصادی و یا کسانی به هر نحوی نگاهی باید به انحراف کشاندن ثبات اقتصادی دارند، باید برخورد قاطع و شدیدی با آنان صورت بگیرد و هرگونه اهمال‌کاری و کوتاهی در این موارد نابخشودنی است.

باید با اخلال‌گران در اقتصاد برخورد قاطع شود
عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: به هر صورت در حال حاضر ما در یک جبهه ای قرار داریم که برای پیشبرد امور در امور اقتصادی اولویت کشور و مورد تأکید رهبر معظم انقلاب است؛ کسانی که اخلالی در این زمینه وارد کنند، دچار خسران و مشکلات خاص خواهد بود.

وی اذعان داشت: بنابراین به نظر بنده هرگونه برخوردی در گذشته با مفسدان اقتصادی می خواسته صورت بگیرد، باید برخوردها شدیدتر انجام شود چرا که دشمن امروزدر انتظار این الست که وضعیت اقتصادی ما روبه نابسامانی حرکت کند.

فساد اقتصادی گناه نابخشودنی است
رنجبرزاده افزود: فساد اقتصادی یک گناه نابخشودنی است و با قوه قضائیه با ورود در این زمینه اشد مجازات و برخورد قانونی را با مفسدان اقتصادی داشته باشد و البته این امر نیازمند هوشمندی بسیار بالای از سوی این قوه است.

وی خاطرنشان کرد: مبارزه با فساد اقتصادی و برخورد با مفسدان این زمینه از سوی قوه قضائیه مسیر و پشتوانه ای برای سرمایه گذران داخلی را به همراه خواهد داشت.

قوه قضائیه محکم تر و با قاطعیت بیشتری با مفسدان اقتصادی برخورد کند
عضو هیأت رئیسه مجلس در خصوص شفاف‌سازی اخباری که تنها به یک شعار و یا تهدید خلاصه می‌شود، گفت:شفاف سازی یک اصل است و باید در راستای شفاف سازی تسریع شود.

وی با بیان اینکه قوانینی برای شفاف سازی در مجلس وجود دارد و اصرار بر شفاف سازی موضوعات دارد، تأکید کرد: هر کسی که اسناد و مدارکی دال بر وجود مفسد اقتصادی و یا تخلفی در دست دارد، باید مشخص و اعلام کنند و قوه قضائیه هم ظایف خود را در این زمینه قاطع تر عمل کند.

قوانینی بر اصرار بر موضوع شفاف سازی وجود دارد
رنجبرزاده گفت: شفافیت می‌تواند جلوی افراد خاطی در امور اقتصادی را بگیرد و دست اندازی به مسائل دیگر جدی تلقی شود.

انتهای پیام/

 

 

http://dana.ir/1360900
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی