شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:52 منتشر شده در مورخ: 1397/02/20 شناسه خبر: 1361258
اعزام 270 مبلغ ملایری همزمان با ماه رمضان
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از اعزام 270 نفر از مبلغان بومی و اعزامی به مناطق مختلف شهرستان ملایر همزمان با ماه رمضان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع،با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان به عنوان ماه میهمانی خدا اظهار کرد: در این راستا جلسات مختلفی برای اجرای برنامه‌های این ماه در شهرستان ملایر با مسئولان مربوطه برگزار شده است.

وی با اشاره به اینکه همه ساله همزمان با ماه مبارک رمضان اعزام مبلغان به مناطق مختلف شهرستان صورت می‌گیرد گفت: امسال نیز 270 مبلغ بومی و اعزامی از  قم برای حضور در مناطق مختلف شهری و روستایی شهرستان ملایر اعزام می‌شوند.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر  گفت: این مبلغان از ابتدای ماه رمضان تا پایان ماه رمضان در این مناطق حضور دارند.

وی سخنرانی، آموزش احکام، برپایی نماز جماعت،  پاسخ‌گویی به مسائل شرعی،  آموزش سبک زندگی اسلامی را از برنامه‌های محوری  این مبلغان در طول ماه رمضان دانست.

گروسی همچنین با  اشاره به شعار امسال « حمایت از کالای ایرانی »گفت: در این راستا اداره تبلیغات اسلامی و مبلغان اعزامی در تبیین شعار امسال تلاش خواهند داشت.

وی همچنین با اشاره به اینکه  شعار امسال حمایت از کالای ایرانی است گفت: در این زمینه اداره تبلیغات اسلامی و مبلغان ما نیز در زمینه تبلیغی و تببین این شعار برای مردم تلاش خواهند داشت.

مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر بیان کرد: با توجه به اولویت‌های مشخص شده اداره تبلیغات اسلامی اولویت ما با محوریت مسجد و توجه به خانواده با رویکردهای مختلف از جمله هویت اسلامی، آسیب‌های اجتماعی، سبک زندگی اسلامی،  حمایت از تولید، مصرف بهینه، فرهنگ کار و تلاش و ... خواهد بود.

وی  از برگزاری محافل انس با قرآن در ایام ماه رمضان در مساجد، حسینیه‌ها، موسسات و خانه‌های قرآنی خبر داد و گفت:  این برنامه‌ها با حضور علاقمندان و قرآن دوستان برگزار می‌شود.

گروسی همچنین  از برگزاری برنامه‌های احیای شب‌های  قدر در سراسر شهرستان خبر داد و گفت: این برنامه‌ها نیز در همه مساجد، و به وصورت ویژه در مکان‌هایی از جمله مسجد جامع، دریاچه کوثر و بام ملایر و... برگزار خواهد شد.

وی  اضافه کرد: با توجه به همزمانی ماه رمضان با مناسبت‌های انقلابی از جمله سوم خرداد، 14 و 15 خرداد برنامه‌های مختلفی نیز همزمان با این ایام در سطح شهرستان و با همکاری اداره تبلیغات و سایر دستگاه‌ها اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1361258
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی