شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 20:09 منتشر شده در مورخ: 1397/02/20 شناسه خبر: 1361268
در جمع فرهنگیان شهرستان رودبارجنوب عنوان شد:
نقض توافنامه برجام آمریکا رامنزوی خواهد کرد/معلمان نخبگان جامعه هستند
رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رودبارجنوب حرکت وقیحانه آمریکا رامورد نکوهش قرار داد و ره آورد این خطای رئیس جمهور آمریکا را سبب انزوای این کشور ذکر کرد و گفت:حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل در داخل و خارج کشور بر همگان روشن شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از رودبار ما، آئین گرامیداشت مقام معلم با حضور حجت الاسلام گروهی امام جمعه سایر مسئولان شهرستان رودبارجنوب برگزار شد.

در این مراسم ابوذر عطاپور رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رودبارجنوب ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم گفت:تمامی داشته های یک جامعه حاصل تلاش معلمان آن جامعه است.

عطاپور وزیری در ادامه با اشاره به یاد و خاطره شهید متفکر مرتضی مطهری گفت:  آن شهید فرزانه نمونه بارز و حقیقی یک معلم بود که با روشنگری و بیان حقایق جامعه جان خود را فدای راه حق و حقیقت کرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان رودبارجنوب معلمان را نخبگان یک جامعه برشمرد و گفت: پویایی  جامعه و کشور در گرو وجود معلمان خلاق و ایثار گر می باشد.

عطاپور وزیری در ادامه بیان داشت:نسل آینده باید مطالبه گر باشند و ایجاد این روحیه وظیفه معلمان است.

وی در ادامه دربحث مدرسه سازی در شهرستان رودبارجنوب اشاره کرد و گفت: در عرصه آموزشی و پرورشی باهمکاری خیرین بیش از 32 مدرسه را در شش ماهه اخیر کلنگ زنی و احداث نموده است.

وی تفکیک سهمیه دانش آموزان از شهرستان های همجوار جهت ورود به دانشگاه فرهنگیان را نیز از دیگرخدمات عنوان کردوگفت:ایجاد صندوق حمایت از دانش آموزان بی بضاعت و همچنین  تلاش جهت پیشرفت و تعالی دانش آموزان این خطه  ذکر کرد.

فرماندار رودبارجنوب در ادامه به مسئله برجام اشاره کردوگفت:رئیس جمهورآمریکا بانقض توافنامه برجام بد عهدی و بی اعتمادی آمریکا را به اثبات رساند.

عطاپوراین حرکت وقیحانه آمریکا رامورد نکوهش قرار داد و ره آورد این خطای رئیس جمهور آمریکا را سبب انزوای این کشور ذکر کرد و گفت:حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین الملل در داخل و خارج کشور بر همگان روشن شد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1361268
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی