شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:53 منتشر شده در مورخ: 1397/02/20 شناسه خبر: 1361291
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
برجام خیلی قبل‌تر فاتحه‌اش خوانده شده بود
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: برجام خیلی وقت است که برای ملت ایران مرده و فاتحه آن خوانده‌شده اما اینکه تن به کار با اروپایی‌ها که صحنه‌گردان بازی‌های آمریکایی هستند، بدهیم باید بیشتر مراقبت کنیم و تضمین‌کننده باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛اکبر رنجبر زاده در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ در واکنش به تصمیم ترامپ مبنی بر خروج از برجام، اظهار کرد: خروج آمریکا از برجام چیز جدیدی نبود و برای سیاستمداران همان‌طور که رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند آمریکا قابل‌اعتماد نیست از ابتدا هم مشخص بود که آنان پایبند به این مسئله خواهند بود.

 

وی بابیان اینکه آمریکا نه‌تنها در این دولت بلکه همه دولت‌های ایران دنبال تضعیف جایگاه ایران بود و البته قابل‌اعتماد نبود، افزود: برجام دستاویزی برای رسیدن به اهداف آنان بود و موضوع هسته ایران هم مسئله تازه‌ای نیست و آنان تنها به دنبال این بودند که این امکان را برای ایران محدود کنند.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس بابیان اینکه عزت و استقلال ایران برای کشور آمریکا هزینه‌بردار شده و با خوی استکباری خود به دنبال تضعیف جمهوری اسلامی است، افزود: البته آمریکا غلطی نمی‌تواند بکند چراکه ملت ایران پشتش به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب گرم است و ملت مصمم در پایداری این انقلاب و عزت ایستاده‌اند.

 

وی خاطرنشان کرد: حکومت‌ها و حاکمان آمریکایی رو زوال می‌رود و ترامپ رئیس‌جمهور هم آمریکا کنار خواهد رفت و رئیس‌جمهور دیگری در این کشور آوازه مخالف را با ایران سر خواهد داد و ما همچنان در اوج‌گیری و ترقی و پیشرفت خواهیم بود.

 

رنجبر زاده گفت: برجام خیلی وقت است که برای مرده و فاتحه آن خوانده است و ملت ایران با نبود این برجام بیگانه نیستند و امروز انسجام و وحدت حفظ کنیم و با صفوف به‌هم‌پیوسته آمریکا را به زمین خواهیم زد.

 

وی گفت: ثمره‌ای از برجام به ما نرسیده که امروز نگران آن باشیم که این ثمره را ازدست‌داده‌ایم ، چیزی از آن عاید کشور نشده و از نگاه ما از همان ابتدا برجام نافرجام شده بود و با عمل نکردن آمریکا به تعهداتش می‌دانستیم که پایبند نیستند.

 

عضو هیأت رئیسه مجلس بابیان اینکه علی‌الظاهر موضع‌گیری دولت این است که با کشورهای اروپایی‌ها کار کند که البته به فرموده رهبر انقلاب این‌ها هم قابل‌اعتماد نیستند، گفت: اروپایی‌ها بازیگران و صحنه‌گردان بازی‌های آمریکایی هستند و گاها" نقش آمریکایی‌ها توسط این کشورها ایفا می‌شود و انتظار می‌رود که دولت در این زمینه بیشتر مراقبت کند و با تضمین بیشتر و بهتری در این زمینه عمل کند؛ نکند آن‌ها مدتی ایران را مشغول خودکرده و سپس کنار بکشند.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1361291
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی