شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 16:54 منتشر شده در مورخ: 1397/02/20 شناسه خبر: 1361292
تعیین تکلیف هتل نیمه کاره سیفیه با تغییر کاربری
رئیس شورای اسلامی شهر ملایر از تعیین تکلیف هتل نیمه کاره سیفیه با تغییر کاربری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛جلیل کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار نافع،با بیان اینکه تعیین تکلیف هتل نیمه کاره پارک سیفیه یکی از اولویت‌های این دوره از شورا بوده  است اظهار کرد:این هتل بیش از 13 سال است که به صورت یک سازه آهی نیمه کاره در فضای پارک سیفیه ملایر ساخته شده و از نظر نما منظر زیبای پارک را با مشکل مواجه کرده است.

 

وی با اشاره به جانمایی نامناسب و مدیریت غلط دوره‌های گذشته برای احداث این هتل گفت: تعیین تکلیف این سازه نیمه کاره یکی از مطالبات مردم ملایر طی سالهای اخیر بوده است.

 

  رئیس شورای اسلامی شهر ملایر گفت: با تلاش‌های انجام شده دو طبقه از این سازه نیمه کاره جمع آوری و دو طبقه دیگر نیز با چند پیشنهاد تغییری کاربری خواهد داد.

 

وی گفت:   ایجاد شهر بازی مسقف کودکان، فرهنگ سرا کافی شاپ و.. را از جمله پیشنهادات انجام شده برای دو طبقه  باقی مانده است : با توجه به ادامه پیگیری برای ساخت هتل نتوانستیم سرمایه گذار بخش خصوصی را جذب کنیم که تصمیم گرفتیم دو طبقه از این سازه جمع‌آوری ما بقی آن در دو طبقه تغییر کاربری دهد.

 

رئیس شورای اسلامی شهر ملایر با اشاره به تالار دریاچه کوثر نیز به غذا خوری تبدیل می‌شود بیان کرد: با توجه به اینکه این تالار قبلا با مدیریت پیمانکار بخش خصوصی  فعالیت می‌کرد طی دو هفته گذشته تصمیم گرفته شد که این تالار به سالن غذا خوری تبدیل شود.

 

وی تصریح کرد: علت این تصمیم را با توجه به اینکه پارک کوثر یک پارک عمومی و مردمی است  و عموم مردم حق استفاده از آن را دارند  و وجود فضای تالار در این پارک باعث شده بود تا از پارکینگ برای خودروهای شخصی  استفاده شده که با هدف ارائه خدمات به همه مردم این تصمیم گرفته شد.

 

کولیوند در ادامه از احداث دو پارک محلی در مناطق حاشیه شهر ملایر در این دوره از شورا خبر داد و گفت: این دو پارک‌ها در خیابان طالقانی با 80 درصد پیشرفت  و اطراف یخدان میر فتاح با بستن قرارداد  در حال انجام است.

 

وی با اشاره به اینکه  یکی از مهمترین اولویت‌های شورا در این دوره توجه به مناطق حاشیه شهر بوده  اضافه کرد: جدول گذاری، پیاده رو سازی، روشنایی معابر، جمع آوری فاضلاب،  آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌های حاشیه شهر انجام شده است.

 

 

 انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1361292
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی