شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 13:01 منتشر شده در مورخ: 1397/02/20 شناسه خبر: 1361350
شهردار تبریز:
نباید کفش بی‌کیفیت به نام کفش تبریز به گردشگران فروخته شود/ ایجاد بورس کفش ایران در قلب تبریز برای نخستین بار
شهردار تبریز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی آذربایجان‌شرقی گفت: در قلب تبریز برای نخستین بورس کفش ایران راه‌اندازی خواهد شد تا در کنار فروشگاه‌های تخصصی کفش کارگاه‌های تولیدی کفش دست‌دوز نیز مشغول به کار شوند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، ایرج شهین باهر صبح امروز در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اظهار داشت: در سفر رئیس جمهور به تبریز، آقای روحانی به بازدیده سرزده از مغازه‌ای رفته بودند، بعدا مشخص شد که فروشنده اصلا کفش تبریز ندارد!

وی ادامه داد: در تبریز 2018 گردشگران داخلی و خارجی به شهر رفت‌ و آمد دارند و نباید هر کفش بی‌کیفیتی به نام کفش تبریز فروخته شود و لزوم درجه بندی کفش تبریز در اینجا احساس می‌شود و باید این اتفاق رخ دهد.

شهردار تبریز با بیان اینکه برندسازی نیاز به برپایی نمایشگاه کفش دارد، عنوان کرد: برای آشنایی با برندهای معتبر و برندسازی کفش تبریز باید نمایشگاه‌های کفش در داخل و خارج از کشور برگزار شود.

وی با اشاره به شروع ایجاد مرکز بورس کفش ایران در تبریز نیز توضیح داد: در مجموعه بافت فرسوده گجیل و چوخورلار بخشی از این منطقه تملک شده و در حال تملک بخش دیگری نیز هستیم تا در قلب تبریز برای نخستین بار بورس کفش ایران ایجاد شود.

شهین‌باهر خاطرنشان ساخت: این بورس شامل فروشگاه‌های تخصصی فروش کفش و کارگاه‌های تولید کفش دست‌دوز خواهد بود که با تملک کامل این منطقه ایجاد این بورس آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1361350
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی