شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 17:26 منتشر شده در مورخ: 1397/02/21 شناسه خبر: 1361510
فرماندار ویژه ملایر:
ملت ایران با وحدت، آمریکا را به سمت انزوای بین المللی پیش خواهد برد
فرماندار ویژه ملایرگفت: خروج آمریکا از برجام هیچ نگرانی را برای ملت ایران ایجاد نکرده است وملت ایران با وحدت، آمریکا را به سمت انزوای بین المللی پیش خواهد برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛عبدالعظیم رضایی  در گفت‌وگو با خبرنگار نافع ،با اشاره به اینکه برجام یک معاهده بین المللی است نه یک معاهده بین ایران و آمریکا اظهار کرد: شاید خروج آمریکا از برجام مشکلات محدودی را برای ما داشته باشد اما ملت ایران ملتی است که از همه سختی‌ها عبور کرده و  و در برابر این ناملایمات آبدیده شده است.

 

وی با استناد به صحبت‌های رئیس جمهورکشورمان گفت: چه بهتر که ترامپ از برجام خارج شد اما ما باید  مذاکرات و تعامل خود را با اعضای دیگر برجام حفظ  کنیم.

 

فرماندار ویژه ملایر افزود: همچنان که در گذشته مشکلاتی وجود داشته است اما با وحدت می توانیم از این شرایط نیز عبور کنیم  و باید تلاش کنیم  تا آمریکا به سمت انزوا و انتهال بین المللی پیش برود و بیش از گذشته دستش برای همه رو شود.

 

وی با اشاره به اینکه ملت ایرانی هیچ نگرانی برای خروج آمریکا از برجام ندارد گفت:  ملت ما با تدبیر و اندیشه والای خود به پیشرفت  و توسعه ادامه خواهد داد.

 

رضایی با اشاره به اینکه شاید این یک تهدید برای کشور و ملت ما باشد تصریح کرد: می‌توان از  این تهدیدها، فرصت های خوبی برای توسعه و آبادانی کشور ایجاد کرد که مهمترین آن کنار گذاشتن اختلافات و سلایق داخلی، تصمیم گیری برای رسیدن به یک اجماع داخلی و ایجاد وحدت  بیشتر است

 

وی اضافه کرد: در این شرایط باید با یک اراده ملی برای رفع مشکلات  تصمیمات خوبی گرفته شود چرا که تجربه در  گذشته نشان داده که  هر تهدیدی که از سوی دشمنان برای مردم ما ایجاد شده فرصت‌هایی را به وجود آورده  که منجر به حل بسیاری از مشکلات شده است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1361510
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0315 sec