شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 17:47 منتشر شده در مورخ: 1397/02/21 شناسه خبر: 1361629
کردتودی گزارش می دهد؛
همزمان با سراسر کشور نمازگزاران سنندجی با فریادهای مرگ بر آمریکا در راهپیمایی ضد استکباری شرکت کردند + تصاویر
امروز و همزمان با سراسر کشور نماز گزاران سنندجی با حضور در راهپیمایی ضد استکباری و با فریادهای مرگ بر آمریکا خشم و انزجار خود را از سیاست های خصمانه آمریکایی ها ابراز داشتند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی،  امروز و همزمان با سراسر کشور نماز گزاران سنندجی با حضور در راهپیمایی ضد استکباری و با فریادهای مرگ بر آمریکا خشم و انزجار خود را از سیاست های خصمانه  آمریکایی ها ابراز داشتند.

نمازگزاران سنندجی در حضور باشکوه خود با مشت های گره کرده فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل سردادند و خروج آمریکا از برجام را محکوم کردند.

امروز نمازگزاران سنندجی از پیر و جوان، بازاری و کارمند و همه و همه امده بودند تا نشان دهند در برابر زیاده خواهی های دشمن ایستاده اند و در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی کوتاه نخواهند آمد.

عباس حسین پناهی مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کردستان در جمع راهپیمایان و در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به دشمنی های آمریکایی ها اظهار داشت: این دشمنی ها همیشه ادامه دارد و آمریکایی ها با وجود نظام مقدس جمهوری اسلامی مشکل دارند.

وی ادامه داد: ما باید با حفظ وحدت اسلامی و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در برابر زیاده خواهی های دشمنان خود بایستیم.

مسئول جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در استان کردستان خاطر نشان کرد: اقدام آمریکایی ها نخواهد توانست تاثیری در اراده ملت ایران اسلامی داشته باشد و مانع از ادامه روند پیشرفت کشور شود.

وی با بیان اینکه آمریکا هیچوقت قابل اعتماد نیست افزود: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی آمریکا هیچ غلطی نخواهد کرد و هیچوقت قابل اعتماد نخواهد بود.

حسین پناهی ادامه داد: کشورهای اروپایی نیز قابل اعتماد نیستند و همه به دنبال تامین منافع خود می باشند و بنابراین باید با هوشیاری در برابر آنان ایستاد.

http://dana.ir/1361629
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی