شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 18:36 منتشر شده در مورخ: 1397/02/21 شناسه خبر: 1361641
همزمان با سراسر کشور صورت گرفت؛
راهپیمایی اعتراضی مردم استان کرمان با فریاد مرگ بر آمریکا/تصاویر
مردم کرمان به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به رژیم آمریکا به خیابان ها آمدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان؛ اقشار مختلف مردم و مسئولین پس از برگزاری نماز جمعه، در اعتراض به رفتار های مستکبرانه آمریکا و بدعهدی اروپایی ها به خیابان ها آمدند.

حضور نسل‌های مختلف انقلاب و پیر و جوان در راهپیمایی امروز استان کرمان قابل توجه بود و شرکت کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا از مسئولان خواستند با شجاعت از عزت ملی ایرانیان دفاع کنند.

مردم دیار کریمان ضمن تجدد عهد با ولایت اعلام کردند ایران قهرمان هرگز در برابر ستمگران و زورگویان جهانی سر تسلیم فرود نخواهد آورد.

در ادامه تصاویر این راهپیمایی را مشاهده می نمایید:

کرمان

در همین راستا مردم انقلابی شهر کرمان، از مصلی بزرگ امام علی (علیه السلام) به سمت میدان بسیج راهپیمایی کردند و حمایت قاطع خود را از نظام اسلامی و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

 

 

رفسنجان

راهپیمایان رفسنجانی که به عشق دفاع از حریم ولایت و کشور عزیز ایران به خیابان آمده بودند، انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی و عهدشکنی آن‌ اعلام کردند.

رابر

رابری ها نیز با سر دادن شعارهای انقلابی مشتی محکم بر دهان زورگویان و بدخواهان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران زدند.

منوجان

تظاهرات ضد آمریکایی در پاسخ به عهد شکنی دولت مستکبر آمریکا همزمان با دیگر شهرهای کشور با حضور پرشور مردم انقلابی بخش مرکزی وآسمینون منوجان برگزار شد.

ریگان

مردم مومن و متعهد ریگان اعم از شیعه و سنی در محکومیت گستاخی ها و بد عهدی های آمریکا و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و به منظور نمایش وحدت، اقتدار و همدلی و دادن پاسخ دندان‌شکن به دولت آمریکا، فریاد دفاع از ولایت سر دادند.

 

سیرجان

در شهرستان سیرجان نیز مردم پس از اقامه نماز عبادی- سیاسی جمعه به خیابان ها آمدند اقدام مستکبرانه آمریکا را محکوم کردند.

کهنوج

مردم کهنوج نیز در راهپیمایی مشابهی با حرکت از مصلی این شهر اقدام عهدشکنانه دولت آمریکا را با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» ، «مرگ بر اسرائیل» ، « جمهوری اسلامی پاینده باد، ملت ایران همیشه سر زنده باد» خود محکوم کردند.

 

عنبرآباد

مردم مومن و مذهبی عنبرآباد نیز در پی خروج دولت آمریکا از برجام، راهپیمایی ضد استکباری را از مسجد جامع این شهر به سوی مسجد امام حسین (ع) بازار برگزار کردند.

ارزوئیه

راور

انتهای پیام/م

http://dana.ir/1361641
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی