شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1397/02/22 شناسه خبر: 1361681
فرمانده سپاه دهگلان خبر داد:
هزینه بیش از 2 میلیارد تومان در راستای اجرای پروژه های محرومیت زدایی شهرستان
فرمانده سپاه دهگلان گفت: برای اجرای پروژه های محرومیت زدایی شهرستان بیش از 2 میلیارد تومان هزینه شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  پاسدارمحمد امانی فرمانده ناحیه مقاومت سپاه دهگلان در گفتگو با دهگلان شیدا ، ضمن تبریک سالروز تشکیل بسیج سازندگی در 17 اردیبهشت 79 به فرمان رهبر انقلاب، با بیان اینکه مهمترین رسالت بسیج سازندگی محرومیت زدایی است، افزود: رسیدگی به محرومان و مستضعفان و توجه به آنان کار و هدف اصلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی است زیرا این نظام برپایه عدالت اجتماعی بنا شده است.
 وی با بیان اینکه نقش سپاه و بسیج سازندگی درعمران و آبادانی روستاها و مناطق جنگ زده شهری بعد از 8 سال جنگ تحمیلی بر کسی پوشیده نیست گفت: محرومان ولی نعمتان نظام جمهوری اسلامی اند و تلاش در راستای زدودن فقر از چهره این افراد هدف اصلی تشکیل بسیج سازندگی است.

 

فرمانده سپاه دهگلان  افزود: یک از اهداف و رسالت سپاه خدمت به نیازمندان و محرومان است و نباید این امر مهم مورد غفلت قرار گیرد چرا که بی توجهی و غفلت از محرومان، پذیرفته نیست.

 

سرهنگ امانی  با اشاره به خدمات بسیج سازندگی و محرومیت زدایی سپاه دهگلان از سال 93 الی 96 گفت: تعداد 80 پروژه محرومیت زدایی  در مناطق محروم شهرستان با اعتبار یک میلیارد و 313 میلیون  تومان انجام شده است.

 

 فرمانده سپاه دهگلان جمع کل پروژه های غیرعمرانی در سال 96 را پنج  پروژه با اعتبار 224 میلیون و175 هزار تومان عنوان کرد و اظهار داشت: اعطای تسهیلات  اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی درسنوات 93 الی 96  به تعداد 90 نفر به مبلغ یک میلیارد و 135 میلیون تومان بوده است.

 

فرمانده سپاه دهگلان نقش بسیج را در تمامی مأموریت‌ها نقشی اساسی دانست و افزود: بسیج یک نیروی مردمی بوده و برای رفع و تقویت نقاط ضعف از نیروی بسیج کمک گرفته شده تا بتوانیم در راستای اهداف انقلاب‌اسلامی گام برداریم.

انتهای پیام/
 

 

 

 

http://dana.ir/1361681
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی