شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 14:30 منتشر شده در مورخ: 1397/02/23 شناسه خبر: 1362206
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی؛
در برخی رستوران‌ها مجوز اجرای موسیقی مجاز را گرفته‌اند ولی برنامه دیگری اجرا کرده‌اند/ تا جایی که مقررات اجازه می‌دهد با اجرای موسیقی مخالفتی ندارم
امام جمعه تبریز گفت: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد باید بعد از صدور مجوز نیز به نحوه اجرای برنامه‌ها نظارت کند تا دقیقاً همانند آنچه که تعیین شده رفتار شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل‌هاشم در جلسه شورای فرهنگ عمومی آذربایجان‌شرقی که در مرکز صدا و سیمای این استان برگزار شد، ابراز داشت: بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مقطع حساس کنونی، بیان کارآمدی نظام دینی و دستاوردهای نهضت اسلامی مستلزم برنامه ریزی جامع و فراگیر با همکاری همه مردم، نهادها و ارگان هاست.

وی با تاکید بر اینکه شورای سیاستگذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان باید تشکیل شود، عنوان کرد: این برنامه‌ها باید با شعار «افتخار به گذشته انقلاب و امید به آینده» برگزار شود و البته نباید محدود به ایام خاص باشد.

امام جمعه تبریز همچنین به همزمانی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با ایام شب‌های قدر اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در این ایام باید مراسم باشکوه و در شأن مردم آذربایجان‌برگزار شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به تخلفات صورت گرفته در اجرای موسیقی زنده غیر مجاز در برخی اماکن و رستوران‌های تبریز، توضیح داد: برخی مجوز موسیقی مجاز را از ارشاد می‌گیرند ولی آن موسیقی مجوز گرفته شده اجرا نمی‌شود و برنامه دیگری به اجرا درمی‌آید و در این میان تا زمانی که مقررات اجازه می‌دهد، مخالفتی ندارم ولی در برخی موارد اداره کل ارشاد نظارتی بر این مجوزها ندارد.

وی با تاکید بر اینکه اهل مقررات است و اجازه سوء استفاده را به کسی نمی‌دهد، به افطاری‌های ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: از جیب بیت المال نمی‌توان دیگران را میهمان کرد ولی اقدامات سازمان بهزیستی و کمیته امداد در اطعام ایتام و مستمندان اشکال ندارد ولی غیر از این باشد، حرام است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1362206
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی