شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 17:10 منتشر شده در مورخ: 1397/02/23 شناسه خبر: 1362227
ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم روستاهای محروم شهرستان چرام+تصاویر
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم مناطق کم برخوردار این شهرستان به عنوان گامی دیگر در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  به نقل از  چرام،سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام از ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی به مردم مناطق کم برخوردار این شهرستان به عنوان گامی دیگر در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت خبر داد.

 

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چرام،عنوان کرد: خدمات دندانپزشکی رایگانی چون معاینه، ترمیم دندان، آموزش بهداشت، جرم گیری، کشیدن دندان و پالپوتومی با حضور 4 دندانپزشک و 2 دستیار در مراکز جامع سلامت کره شهبازی، فشیان، بناری، خانه بهداشت شیخ حسین، اهالی روستای بلدان، موگرم و دو کوهک از توابع شهرستان چرام به مردم محروم این مناطق ارائه شد.

 

جعفری فر عنوان کرد: این خدمات به صورت رایگان و به همت معاونت بهداشتی و معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان و نیز با همکاری دندانپزشکان خیر و داوطلب به مردم مناطق محروم استان ارائه می شود.

 

وی با بیان اینکه خدمات کلینیک های سیار دندانپزشکی به مدت دو روز و صبح و عصر به مردم ارائه خدمت کردند، گفت: تاکنون در این سفر حدود 550 نفر در مرکز کره شهبازی و 460 نفر در روستای شیخ حسین کلیه خدمات دندانپزشکی را دریافت کرده اند.

 

جعفری فر خاطر نشان کرد: در این اقدام خیرخواهانه امام جمعه و بخشدار مرکزی شهرستان چرام از نزدیک با روند کار این تیم خیر آشنا شدند.

 

گفتنی است که در پایان امام جمعه چرام از خدمات معاون بهداشتی،سرپرست معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی استان و نیز سرپرست شبکه بهداشت درمان چرام در تحقق و ارائه خدمات رایگان به مردم و انجام اقدامات خداپسندانه، تقدیر کرد.

 

تصاویر:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1362227
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی