شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 08:49 منتشر شده در مورخ: 1397/02/24 شناسه خبر: 1362242
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
برجام، حاصلی جز عقب نگه داشتن کشور در مسائل هسته ای نداشت / توافق با اروپا اشتباهی دیگر است
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه مسئولان باید خروج از برجام را هرچه سریعتر عملیاتی کنند، گفت: برجام، حاصلی جز عقب نگه داشتن کشور در مسائل هسته ای نداشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حمیدرضا حاجی بابائی در گفت و گو با نافع، با اشاره به خروج آمریکا از برجام اظهار داشت: این اتفاق درسی عبرت آموز برای ما بود و بار دیگر به ما اثبات شد آمریکا قابل اعتماد نیست.

 

وی با بیان اینکه مذاکره با آمریکا هیچ پیامد مثبتی نداشته و ندارد، عنوان کرد: اروپایی ها هم جدا از آمریکا نیستند، هرچند که نظری خلاف این امر دارند اما بعید است آن ها بین ایران و آمریکا، ایران را انتخاب کنند؛ بنابراین نباید یک بار دیگر ضربه ای را که از آمریکا خوردیم از اروپا هم بخوریم.


عضو فراکسیون ولایت در مجلس شورای اسلامی تبیین کرد: موضع گیری های امروز ما باید متفاوت از موضع گیری های گذشته باشد، چرا که راه گذشته اشتباه بود و به قیمت ضربات سنگین به مسائل هسته ای تمام شد.


وی با بیان اینکه برجام حاصلی جز عقب نگه داشتن کشور در مسائل هسته ای نداشت، گفت: ما باید در ادامه راه فرمایشات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار داده و به منابع داخلی خود متکی باشیم زیرا قطعا مذاکره مجدد و تداوم صحبت با آمریکا ثمری برای ایران نخواهد داشت.


حاجی بابایی ادامه داد: تحقق اقتصاد مقاومتی با منابع سرشار موجود و نیروی انسانی فعال و خوش فکر میتواند کشور را به سمت پویایی و رونق پیش ببرد بنابراین باید مسؤولین کشور تمرکز خود را بر تقویت اقتصاد به اتکای منابع داخلی بگذارند نه بر محور قرار دادن برجام.


وی در پایان تأکید کرد: اگرچه دولت در این توافق شکست خورد و حرف بزرگان نظام را نشنیده گرفت و با اعتمادی نسبتا کامل به آمریکا پیش رفت اما امروز وقت آن نیست با دستاویز این شکشست کشور را صحنه مناقشه و اختلافات داخلی کنیم بلکه باید با اتحاد و وفاق داخلی به سمت توسعه و مقابله با توطئه های استکبار پیشروی کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1362242
ارسال نظر
نظرات
ناشناس
1397/02/24 - 10:53
پاسخ
انجام خطا ومسیر اشتباه قابل تامل وبازگشت واصلاح طریق است اما اصرار بر مسیر خطا علیرغم هشدار غیر قابل بخشش ومستوجب عقاب است.که متاسفانه درحال رخ دادن است
rateup 0
ratedown 0