شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 16:55 منتشر شده در مورخ: 1397/02/23 شناسه خبر: 1362256
رئیس بانک ملی شهرستان لنده:
پرداخت تسهیلات به ۱۵۹ طرح اشتغالزایی در شهرستان لنده /ازدواج و اشتغال مهمترین اولویت بانک ملی در سال جدید
رئیس بانک ملی شهرستان لنده گفت: به منظور حمایت ویژه از جوانان و تحقق شعال سال، تسهیلات ۱۵۹طرح با اعتباری افزون بر بیست و سه میلیارد و ۸۵۰ میلیو ریال در شهرستان لنده اجرایی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان عزیزی در گفت و گو با خبرنگار خبرلنده، ضمن تبریک اعیاد شعبانیه با اشاره به خدمات ارزنده بانک ملی در راستای حمایت از جوانان گفت: بانک ملی حمایت از جوانان را یکی از مهمترین برنامه های کاری خود در طی این سال ها با اعطای تسهیلات حمایتی با همکاری ادارات و نهادها به خصوص نهادهای حمایتی دارد.

وی افزود: در سال 95 و 96 بیش از 260طرح اشتغالزایی در سطح شهرستان لنده اجرایی شد که از این میزان طرح 159طرح با اعتباری افزون بربیست و سه میلیاردو 850میلیون ریال با اشتغالزایی مستقیم 159نفر از جوانان این شهرستان تسهیلات پرداخت کرد.

رئیس بانک ملی شهرستان لنده تصریح کرد: باتوجه به مهمترین مبحث زندگی جوانان یعنی ازدواج این بانک در سال 96به بیش از 150زوج جوان تسهیلات ازدواجی در کمترین زمان ممکن پرداخت شد.

وی تاکیدکرد: همکاری و تعامل خیلی خوب با ادارات و نهادها به خصوص نهادهای حمایتی با توجه به رسالت این نهادها از مهمترین اولویت کاری بانک ملی در سال گذشته و سال جدید است.

عزیزی اظهارکرد: امیدواریم بتوانیم زمینه رشد و توسعه روز افزون طرح های اشتغالزایی را با به کارگیری جوانان تحصیلکرده همین شهرستان فراهم کنیم.   

انتهای پیام/       

 

 

http://dana.ir/1362256
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی