شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 10:35 منتشر شده در مورخ: 1397/02/24 شناسه خبر: 1362470
برگزاری جشن الفبا در مدرسه‌حضرت زینب(س) شهرستان بهمئی+تصاویر
جشن الفبای پایه اول ابتدایی در مدرسه حضرت زینب(س) شهر لیکک برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به‌ نقل از  آوای ماغر جشن الفبای فارسی صبح امروز در مدرسه حضرت زینب (س ) شهر لیکک با حضور مدیر مدرسه و معاونین(آموزشی ،پرورشی)،دانش آموزان، آموزگاران و اولیای دانش آموزان  برگزار شد.

 در این جشن مدیر مدرسه از اینکه دانش آموزان در یک سال تحصیلی خواندن و نوشتن را یادگرفتند و سال آینده به پایه بالاتر می روند، اظهار خرسندی کرد و این موفقیت را به همه دانش آموزان و اولیاء تبریک گفت.

فتحعلی  آبشنگ لازمه موفقیت دانش آموزان را همکاری اولیاء با مدرسه  دانست.

آموزگار پایه اول این مدرسه از اینکه دانش آموزان پایه اول را به پایان رساندند  و سال آینده به پایه دوم می روند، به همه آنها تبریک گفت.

صمد راغ از اولیاء خواست که در تعطیلات  تابستان برای  دانش آموزان کتاب قصه و داستان های متناسب با سن آنها  تهیه کنند و سعی کنند دانش آموزان از درس خواندن فاصله نگیرند .

در ادامه این مراسم دانش آموزان با  خواندن حروف الفبا، شعر، روانخوانی و برنامه های شاد دیگر و گرفتن عکس یادگاری جشن را به پایان رساندند.

به گزارش خبرنگار آوای ماغر مراسم جشن  الفبا جشنی برای کودکان اول ابتدایی است که در پایان سال و بعد از آموختن تمام  حروف الفبای فارسی و به شکرانه با سواد شدن کودکان برگزار می شود .

جشن الفبای کلاس اول که به میمنت سواد آموزی کلاس اولی ها در روزهای آخر سال تحصیلی برگزار می شود دارای مراسمی شاد و پر از سرگرمی است.

تصاویر ضمیمه:

انتهای پیام/

http://dana.ir/1362470
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی