شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:45 منتشر شده در مورخ: 1397/02/24 شناسه خبر: 1362513
‌مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان:
رسانه ملی، تمام قد، در "همدان 2018 " ایفای نقش می کند
مدیر کل صدا و سیمای استان همدان،برگزاری "جشنواره پویا نمایی" را تمرین خوبی برای میزبانی گردشگران جهان دررویداد "همدان 2018" دانست و گفت:رسانه ملی تمام قد در رویداد مذکورایفای نقش خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛مهدی دهقان نیری در گفتگو با خبرنگار نافع،گفت: از دیر باز کشورهای آسیایی وزرای گردشگری خود را همراه با هیات همراه برای هماهنگی در حوزه گردشگری هر ساله به یکی از کشورها می فرستند که خوشبختانه امسال این رویداد بزرگ نصیب کشور و استان ما شده است.

وی ادامه داد:خوشبختانه همدان توانست ضمن برخورداری از تمامی پارامترهای لازم، به عنوان میزبان انتخاب شود.

دهقان نیری خاطرنشان کرد: در تیر ماه سال جاری  نیز 40 کشور آسیایی وزرای گردشگری خود را به همدان می فرستند و استاندار و تمام مسئولین سعی دارند این شهر تاریخی را به بهترین شکل ممکن معرفی کنند ، که فعال شدن فرودگاه و قطار در همین راستا انجام گرفت تا شور و شعف رویداد 2018 در سطح استان فرگیر شود و مردم حضور فعالی در این حوزه داشته باشند.

وی اظهارداشت: در شورای اداری استان نیز مصوب شد همه دستگاهها و ادارات هم سو و هماهنگ عمل کنند، برخی سازمان ها هم مثل صدا و سیما شرایط خاص خود را دارند و این سازمان سعی دارد کوچکترین خبری از نگاه ها دور نماند .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان بیان داشت: صدا و سیما برگزاری جشنواره پویا نمایی را به همدان آورد و شور و شعفی بزرگ در بین مردم ایجاد شد و حالا مردم این شهر آمادگی بالای 90 درصد را برای میزبانی گردشگران دارند.

وی ادامه داد: از سوی دیگر بالای 150 شرکت بزرگ توریستی در دنیا وجود دارد که همه ساله یک نشست تخصصی برگزار می کنند و 40 امین مجمع این نشست جهانی گردشگری ، آبانماه در همدان برگزار می شود .

دهقان نیری گفت: از ایران نیز شرکت سیاحتی علیصدر جزو این مجمع انتخاب شده است و توانسته پروتکل های آن را کسب کند و جزو 150 شرکت توریستی معتبر در جهان شود .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز همدان برگزاری جشنواره پویا نمایی را تمرین خوبی برای میزبانی گردشگران جهان در همدان دانست و افزود: مهمترین ارگان ها برای پوشش و اطلاع رسانی و به تصویر کشیدن زحمات مسئولین و مدیران استانی دست به دست هم داده اند ، و اما صدا و سیما نیز از همه مسئولین انتظار دارد موضوع را درک کنند و دست صداو سیما را بگیرند تا این مجموعه بتواند تمام قد ایفای نقش کند .

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1362513
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی